Як встановлювати жалюзі на пластикові вікна?

як встановлювати жалюзі на пластикові вікна?

Вам знадобиться
 • Дриль
 • Дюбеля
 • Двостороння липка стрічка
 • Дрібні саморізи
Інструкція
 • . 1

  Одним з найкорисніших винаходів людства вважаються жалюзі. Вони не тільки захищають будь-яке приміщення від сонячних променів і спеки, а й від невгамовного цікавості сусідів чи просто перехожих. Останнім часом набирають популярність пластикові вікна, оформлені жалюзі. Вони витісняють своїх попередників зі шторами з багатьох причин. Однак найчастіше установка пластикових вікон відбувається окремо від жалюзі. І тому багатьом хочеться знати, як встановити жалюзі на пластикові вікна самостійно, заощадивши при цьому час і гроші, які довелося б віддати майстру за монтаж цієї складної конструкції.

 • . 2

  Для початку потрібно вибрати, які з видів жалюзі будуть встановлюватися. Жалюзі бувають і вертикального розташування пластин, і горизонтального, а також касетного типу, найчастіше який встановлюються із зовнішньої сторони вікна. Вертикальні — їх зазвичай кріплять на стіну або стелю, найкраще підходять для офісу. Горизонтальні найбільше годяться для кріплення на самі вікна, а точніше на стулки вікон, і краще їм застосування — це житлові приміщення. Касетні жалюзі — це різновид рулонного типу, і встановлюються вони також на стулки вікон і дверей.

 • . 3

  Кріплення жалюзі на стіні або стелі буде здійснюватися за допомогою дюбелів і кронштейнів. Для цього потрібно взяти дриль, просвердлити отвори за заздалегідь наміченим точкам, вставити в отримані отвори відповідного розміру дюбеля, і прикрутити кронштейни кріплення жалюзі шурупами до стіни або стелі. Кріплення на рамі буде здійснюватися за допомогою двосторонньої липкої стрічки, або ж саморізами невеликого розміру, при цьому важливо знати, з якого матеріалу зроблені самі жалюзі, щоб не зіпсувати їх під час свердління.

 • . 4

  Не варто думати, що процес установки жалюзі буде легким. Це досить клопітка заняття. Доведеться докласти деяких зусиль і втратити чимало часу. Стануть в нагоді і пізнання в області монтажу даної конструкції, уміння поводитися з необхідним інструментом. Перед установкою жалюзі рекомендується ретельно вивчити інструкцію з монтажу певної конструкції. Найголовніше, під час роботи потрібно проявити максимальну акуратність. І все-таки краще всього довірити цю роботу фахівцям. Доглядати за жалюзі потрібно протираючи їх змоченою в мильному розчині ганчіркою. Якщо вони тканинні, доведеться зняти їх, згорнути в рулон і помістити у воду з пральним порошком. При цьому бруд зійде з них самостійно, без якого або впливу.

 • . 5

  При виборі жалюзі, потрібно постаратися отримати максимальну інформацію у продавців товару. Дізнатися, з якого матеріалу вони зроблені, довговічні Чи, прості чи в обслуговуванні і при монтажі на вікна. Останнім часом великою популярністю стали користуватися пластикові жалюзі, вони набагато економічніше в плані купівлі, і в той же самий час володіють найвищою якістю зносостійкості. Різноманітність забарвлень набагато спрощує процес вибору жалюзі, і завжди знайдеться така забарвлення, яка чудово впишеться в інтер’єр приміщення.

 • . 6

  На закінчення треба відзначити, щоб правильно встановити жалюзі на пластикові вікна, найкраще запросити фахівців, які мають достатній досвід виконання даної роботи і знають, як зробити це якісно і надійно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :