Як вставити папір у факс: поради початківцям

як вставити папір у факс : поради початківцям

Вам знадобиться
 • Факс
 • Папір
 • Ножиці
Інструкція
 • . 1

  Факс невід’ємне технологічне пристосування для багатьох сфер у житті. Це не просто телефон, його основна функція передавати паперові послання іншому користувачеві на кінці телефонної лінії. Система роботи його в принципі проста. Дві людини созваниваются вміщай один з одним і, при необхідності передати одним людиною іншому документ, перший вставляє потрібний аркуш паперу в факс, той проганяє через себе і сканує. Документ повертається власнику, а його копія надсилається на інший кінець трубки і роздруковується вже на тому факсі. Все відбувається дуже просто і швидко. Не потрібно багато зусиль і яких-небудь додаткових знань.

 • . 2

  До того ж у кожного офісного працівника не повинно виникати питання «як вставити папір у факс». Це входить в його обов’язки і це він повинен знати. Для даної дії необхідно мати, зрозуміло, сам апарат, рулон паперу для факсу і ножиці. Ось і всі інструменти. Головне, на що необхідно звернути увагу, це на саму папір. Вона повинна відповідати всім вимогам, які пред’являються в керівництві компанія, створену модель факсу якої використовується на даний момент. Якщо якість або тип рулону паперу для факсу буде інший, то це може значно знизити якість переданого зображення. Але й це не все. Є дуже хороший шанс, що голівка в друкованій частині апарата може швидко зноситься, а це означає, що він прийде в непридатність і підлягає терміновому ремонту або утилізації.

 • . 3

  Перший крок установки нового паперу в факс, це його відкриття. З правої сторони повинна розташовуватися кнопка відкриття. При її натисканні, кришка апарату підніметься автоматично. Людина повинна побачити перед собою залишки старого паперу, а саме порожній її сердечник. Зрозуміло, все це слід витягти і викинути. Тепер слід взяти новий рулон. Так як папір у факсах використовується специфічна термопапір, де термічний шар нанесений тільки з одного боку, то дуже важливо вставити її правильно в апарат. Правильне розташування рулону буде таке, ніби він лежить зверху паперу і розкручується по напрямку до людини, яка його тримає в руках.

 • . 4

  Зазвичай нова папір для факсу закріплюється клеєм або скотчем. А це означає, що необхідно видалити ті частини рулону, які можуть бути в клею. Адже сторонні предмети в апараті можуть йому сильно нашкодити. Зазвичай зрізаються перші п’ятнадцять сантиметрів паперу. Це приблизно як половина альбомного листа. Після всіх цих дії можна приступити до самої установки. Вище термоголовки можна знайти спеціальний вузький довгий валик, куди і слід встановити рулон для факсу. Далі необхідно висунути частина паперу з самого апарату. Потрібно візуально оцінити правильність разом всіх дій. Папір має бути встановлена правильно. Не допускається провисання і навпаки, занадто сильне її натяг.

 • . 5

  Після всього цього, необхідно закрити кришку факсу. Для цього людина повинна натиснути на неї, обов’язково з двох сторін, до тих пір, поки чітко не почує клацання. От і все, папір замінена. Залишилося тільки перевірити, чи все зроблено правильно. Для цього всього необхідно просто потрібно натиснути на кнопку «Старт». Якщо апарат виведе повідомлення що факс до роботи повністю готовий, то все відмінно, можна приступати до робочої діяльності. Якщо ж такого повідомлення не було, це означає, що щось зроблено було не так. Скоріше всього, папір просто стоїть неправильної стороною. Для цього потрібно розкрити факс і перевстановити рулон. Далі також потрібно перевірити на робочий стан апарату.

 • . 6

  От і все, це вся відповідь на питання «як вставляти папір у факс». Як було видно, нічого надскладного і особливо модерного в цій дії немає. Все досить просто і елементарно. Звичайно, варто розуміти, що на даний час на ринку безліч різноманітних моделей факсів і повністю однакового способу як поміняти папір у всіх не буде. Але загальний зміст залишається один на всіх. У даний момент такі офісні апарати як факси почали втрачати свої позиції за популярністю. Мало з людей, кому потрібні одне спеціалізовані пристрої. Зараз практичні і ефективні прилади з багатьма функціями, куди також відноситься і деякі види факсів.

 • . 7

  Все ж головною проблемою даного пристрою є його прихильність до телефонної мережі. Як відомо така мережа на сьогоднішній день багато в чому поступається інтернету, і за швидкістю, і за якістю. Як факт, навіть з високоякісної лазерним друком, документи, через те що їх передавали через телефонні дроти, виходять не такими чіткими. Інша справа інтернет мережу, де якість абсолютно не змінюється. Що оригінал, що копія, все виглядає однаково. Тому при придбанні факсу слід задуматися, чи потрібен він, або є офісна техніка яка стане в нагоді набагато більше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :