Як вставити сережку в ніс: вирішення проблеми

як вставити сережку в ніс : вирішення проблеми

Вам знадобиться
 • Сережка
 • Антисептик
Інструкція
 • . 1

  Сережка, призначена для носа, повинна бути виготовлена з медичного металу, в іншому випадку можуть виникнути проблеми в місці проколу. Як вставити сережку в ніс-це питання цікавить не тільки власників пірсингу, але і просто цікавих людей. Місце проколу слід обробити антисептиком, щоб уникнути проникнення інфекції. Необхідно вставити спочатку основну частину сережки і вже з внутрішньої сторони носа притиснути її заглушкою.

 • . 2

  Різноманіття матеріалів, з яких можна виготовити сережки вражає. Це і глина і метал і навіть пластика. Як зробити сережки з глини розкажуть навіть самі юні модниці, які мріють бути схожими на своїх мам або кумирів. Все, що знадобиться для творіння: глина, основа для сережок, підручні інструменти (лопаточки, ножиці, пензлики). Глина — дуже піддатливий матеріал, її можна гнути, крутити і зраджувати різноманітні форми. Все залежатиме від вашої фантазії.

 • . 3

  Прийшовши додому після роботи або прогулянки, не всі скурпулезно розкладають свої речі по поличках і скриньках. Таке зневажливо ставлення до речей може спричинити за собою їх втрату, сережки не становлять винятку. Як знайти сережку серед різноманітті предметів меблів — це завдання не під силу навіть досвідченому детективові. Шкатулка-ємність, призначена ні для чого іншого, як зберігати сережки, браслети, кільця. І тоді не доведеться проводити незаплановану генеральне прибирання в будинку, для пошуку втрачених речей.

 • . 4

  Кожна модниця напевно стикалася з такою проблемою, як зняти сережки гвоздики. Не завжди замки і клямки з першого разу піддаються відкриванню. Можливо це відбувається через те, що сережки нові і замок просто не розроблений, через час дана дія відбуватиметься не настільки трудомістким. Щоб зняти сережки, потрібно впевненим хватом двома пальцями однієї руки притримуйте передню частину сережки, пальцями другої руки зніміть заглушку ззаду сережки, або ж розстебнути замочок.

 • . 5

  Багато методичних посібників можна знайти в мережі інтернет, на прилавках книжкових магазинів про те, як плести сережки з бісеру, як зробити сережки з пластику або глини. Після кропіткої роботи по їх виготовленню, кожна господиня буде дбайливо ставитися до результатів своєї праці і складувати прикраси безпосередньо у скриньку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :