Як вставити скло у двері, на що звернути увагу?

як вставити скло у двері , на що звернути увагу?

Вам знадобиться
 • Міжкімнатні двері
 • Скло
 • Інструменти для обробки і встановлення скла
 • М’яка ганчірка
 • Штапики, клини та інші спеціальні матеріали
Інструкція
 • . 1

  Вставляємо скло у двері: основні правила. Причин, вставити нове скло в міжкімнатні двері, сила-силенна. У будь-якому випадку приємно, коли сам розбираєшся в цьому питанні і можеш заощадити значні кошти на виклику майстра. Тим більше під час ремонту скла в двері намагаються вставити в саму останню чергу, щоб не розбити їх.

 • . 2

  Перед тим, як вставити скло у двері, важливо підібрати не тільки якісні зразки, а й максимально відповідні інтер’єру. При цьому, навчившись легко виконувати цю роботу, можна з легкістю міняти інтер’єр і відповідний настрій в кімнатах. Навчитися, як обробляти скло важливо, адже цей етап безпосередньо впливає на збереження матеріалу під час роботи з ним. Відомо, що скло крихке, а при найменшому незручному русі будь-яким інструментом можна нанести пошкодження.

 • . 3

  Процес безпосередньої вставки скла безпосередньо залежить від типу його кріплення в дверях. У всіх старих і в деяких нових скла кріпляться спеціальними штапиками, а багато сучасні двері, які були виготовлені фабричним виробництвом, мають приховану систему фіксації скла. У будь-якому випадку перед роботою важливо, як відшліфувати скло, щоб його вставка не ускладнюючи. До того ж важливо, як полірувати скло, так як від цього безпосередньо залежить його бездоганний зовнішній вигляд.

 • . 4

  Перший спосіб вставки скла увазі підготовку якісних штапиків, які будуть надійно фіксувати скло. Вони можуть бути звичайними або фігурними, але все обов’язково кріпляться на невеликі гвоздики. У необхідний отвір відвідується скло, потім встановлюються штапики на рівних відстанях один від одного для максимальної фіксації. Потім штапики надійно зміцнюються невеликими гвоздиками.

 • . 5

  Установка скла в двері другого типу здійснюється за допомогою спеціальних клинів, які заздалегідь витягуються з дверного торця. А після того, як скло розміщено всередині, клини надійно фіксуються всередині. Установка скла в міжкімнатні двері такий же трудомісткий процес, наприклад, як відполірувати лобове скло. Тому підготовку і саму роботу необхідно виконувати відповідально і уважно. Під час роботи рекомендується двері розташовувати горизонтально, а використання різних силіконових або гумових герметиків заборонено.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :