Як вставити свердло в перфоратор: рада професіонала

як вставити свердло в перфоратор : порада професіонала

Вам знадобиться
 • Перфоратор, дриль-перфоратор
 • Ключ-шестигранник
Інструкція
 • . 1

  Беруть свердло і вставляють в патрон перфоратора. Верхню частину затискного патрона обертають до упору за годинниковою стрілкою. Перевіряють свердло на наявність люфту. Якщо свердло достатньо не закріплено, то верхню частину патрона затягують тугіше. По закінченні включають дриль і дають їй навантаження на холостому ходу, що дає мастилі можливість дійти до кожної деталі. Це стандартне рішення питання як вставити свердло в перфоратор надійним способом.

 • . 2

  Перфоратори, що випускаються компанією makita, не тільки витривалі й практичні у роботі, але їх можна швидко розкривати при назрілої необхідності. Одним шестигранником відкручують чотири гвинти і знімають пластиковий корпус. Це настільки зручно і нескладно, що не виникає питання, як розібрати перфоратор makita у випадках ремонту та чистки його електромотора. Також швидко збирають, як і розбирали, тільки у зворотному порядку.

 • . 3

  В принципі, дістатися до редуктора перфоратора можна, здійснивши кілька демонтажних операцій. Спочатку знімають патрон, потім видаляють механізм перемикача режимів свердління та довбання. І настає чергу за гвинтами, які відгвинчуються за допомогою шестигранника. Завдяки ним стягується корпус двигуна і редуктора. Як бачимо, завдання зовсім не складна, як розібрати перфоратор Макіта 2450.

 • . 4

  Якщо йде мова про перфораторі, який обіцяє довго і надійно працювати, то вибір повинен лягти не так на дриль, сублімовану з перфоратором, а просто на окремий стенопробойний інструмент. Як правило, такий перфоратор має в комплекті спеціальний перехідник, який дозволяє працювати перфоратором і як звичайним дрилем. Це практично один головний рада як правильно вибрати перфоратор для дому.

 • . 5

  Для розбирання патрона перфоратора необхідно максимально відкрити його. Мається гвинт, який відкручується саме в правому напрямку (має ліву різьбу). Буває, що гвинт не виходить, тому за допомогою молотка або тупого зубила обережно обстучать і знову спробувати його дістати. За іншим варіантом як розібрати патрон перфоратора нічого не вийти. Після видалення гвинта патрон розділиться на складові частини.

 • . 6

  У кожному будинку є інструментарій для свердління заліза, дерева, пробивки цегельних і з іншого матеріалу стін. Навчитися працювати з дрилем і перфоратором, а в разі незначної поломки надійно самому полагодити інструменти, повинен вміти кожен господар. Наш матеріал у певній мірі допоможе у цій справі. А також вибрати в магазині той перфоратор, який найефективніший.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :