Як вставити таблицю в PowerPoint; як вставити таблицю з Ворда в презентацію?

як вставити таблицю в powerpoint ; як вставити таблицю з ворда в презентацію?

Вам знадобиться
 • Вихідна таблиця в Ворді
 • Програма PowerPoint
Інструкція
 • . 1

  Досить часто при створенні презентацій у додатку PowerPoint виникає необхідність перенести і вставити в слайд таблицю, створену в іншій програмі Майкрософт Офіс, наприклад Ворд або Ексель. У цьому випадку перенесення простим копіюванням може дати досить незадовільні результати, межі таблиць перенесенням спотворюються.

 • . 2

  Для того щоб таблиця, побудована в Ворді, була читабельна після розміщення в слайді, необхідно знати як вставити таблицю в презентацію з Ворда. Відкриваємо програму PowerPoint, вибираємо на вкладці «Головна» розділ «Створити слайд» і вибираємо ті формати слайдів, у яких передбачена функція розміщення таблиці: «Заголовок і об’єкт», «Два об’єкта», «Порівняння», «Об’єкт з підписом». Вибір слайда визначається його майбутніми функціональними параметрами на розсуд автора презентації.

 • . 3

  Щоб таблицю з програми Ворд можна було перенести якісно сама таблиця теж повинна бути створена правильно. Найпростіше в Ворді скористатися вкладкою «Вставка», «Таблиця». У вікні, вибрати ту кількість осередків горизонтально за допомогою мишки, а потім вертикально вниз, якому відповідає кількість стовпців, рядків в передбачуваній таблиці.

 • . 4

  Тепер можна внести дані. Для розміщення таблиці в слайді PowerPoint із зазначених в описі вище, всередині слайда натискаємо верхній ліворуч ярлик із позначкою «Таблиця». У відчиненому вікні необхідно вказати ту кількість стовпців і рядків, яке є в вордовского таблиці і натискаємо ОК. Усередині слайда з’являється таблиця і одночасно активується вкладка «Робота з таблицями».

 • . 5

  Під цією вкладкою відкриваються дві додаткові вкладки: «Конструктор» і «Макет». У вкладці «Конструктор» є розділ «Стилі таблиць», можна змінити на свій розсуд. Для того щоб таблиці мали окреслені межі, вибираємо розділ «Кордони», далі дії такі ж як в Ворді: мишкою виділяємо таблицю всередині слайда і встановлюємо параметри кордонів. Треба повернутися до таблиці в Ворді, на вкладці «Головна» праворуч знайти кнопку «Виділити», вибрати «Виділити все», потім на цій же вкладці зліва натиснути «Копіювати» за допомогою мишки або кнопками Ctrl + C.

 • . 6

  Отже, як вставити таблицю з Ворда в презентацію. Порада: виконати все так, як описує дана покрокова інструкція. Відкрити згорнуту сторінку PowerPoint з вже створеної таблицею всередині слайда, за допомогою мишки виділити всю таблицю і натиснути на вкладці «Головна» зліва кнопку «Вставити» вибравши підменю «Зберегти вихідне форматування». Якщо є необхідність змінити в перенесеної таблиці шрифт, розмір шрифту, вирівняти по центру та ін, тоді в кожному осередку подвійним клацанням лівої кнопки мишки за даними осередку відкриваємо функцію «Редагувати» і внести необхідні зміни. Якщо таблиця всередині слайда вийшла маленька і залишилися великі поля, то її можна збільшити двома способами.

 • . 7

  При створенні таблиці всередині слайда по заданій кількості стовпців таблиця в ширину автоматично займає всю ширину слайда, а в довжину — ні. Можна на вкладці «Робота з таблицями» відкрити додаткову вкладку «Макет», знайти вікно, яке регулює висоту рядків і, натискаючи стрілку вгору, вибрати бажану висоту. Можливий інший варіант, по краях таблиці всередині слайда є точки, захопивши які лівою кнопкою миші, можна вручну змінювати розмір таблиці. Ширину стовпців теж можна змінювати. Навести на внутрішню кордон шпальти і перемістити на бажану ширину. Перенесення таблиці завершений.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :