Як вставити замок у двері?

як вставити замок у двері ?

Вам знадобиться
 • Стамески
 • Молоток
 • Дриль
 • Викрутки та саморізи
Інструкція
 • . 1

  Час від часу доводиться стикатися з тим, що необхідно врізати замок в нові двері або поміняти вийшов з ладу старий замок. Можливо додати ще один замок до того, який уже встановлений в двері. Якщо є дача, то там може виникнути потреба у висячому замку. Інструкція допоможе розібратися у всіх тонкощах цієї роботи.

 • . 2

  Старий, що вийшов з ладу замок вже немає сенсу лагодити. Його необхідно акуратно видалити з дверей, вивернувши всі шурупи кріплення і гвинти, що кріплять личинку, в яку вставляється ключ. Також слід уважно оглянути місця кріплення замку. Як вставити замок у двері? Якщо отвори, де укручують шурупи, сильно розбиті, необхідно забити в них дерев’яну пробочку. У цьому випадку новий замок буде закріплений в двері міцно і надійно.

 • . 3

  Замок, призначений на заміну вийшов з ладу, повинен збігатися за розмірами і конструкції. Доведеться витратити трохи часу, пройтися по магазинах і підібрати потрібну конструкцію замку. Отже, замок куплений. Установка його не складна. Замок вставляється в підготовлене посадковий отвір, прикручується з торця шурупами, а личинка замку кріпиться гвинтами з купленого комплекту. Ось як зробити замок у двері!

 • . 4

  Як вставити другий замок у двері? Береться інструкція з встановлення замка, що знаходиться в комплекті. Там вказані всі розміри посадочних отворів. Наноситься олівцем розмітка на двері, свердлити отвори на необхідну глибину і подравниваются стамескою. Великий отвір під личинку замка бажано виготовити за допомогою коронки по дереву необхідного діаметра. Виходить дуже акуратно і швидко. Через брак коронки можна насверліл отвори по колу і видалити надлишок дерева вузької стамескою. Ось як поставити замок у двері.

 • . 5

  Якщо виникла потреба встановлення навісного замка, то це набагато простіше зробити. Купується потрібний замок і по діаметру його дуги «вушка» до нього. Такі замки хороші для сараю, гаража, комори і т. д. Вся установка такого замку полягає в тому, що необхідно на зручній висоті прикрутити «вушка». Попередньо стамескою вибираються під них поглиблення на товщину металу, з якого вони виготовлені. Зазвичай вони кріпляться трьома шурупами. Ось і все! Можна відпочити і трохи погорду виконаною роботою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :