Як вставити, заправити папір в факс?

як вставити, заправити папір в факс?

Вам знадобиться
 • Факсимільний апарат
 • Новий ролик папери
 • Ножиці
Інструкція
 • . 1

  Офісному працівникові, в чий коло обов’язків включена робота з факсимільним апаратом, іноді доводиться міняти і заправляти в нього папір. Цей папір має відповідати всім вимогам пристрою для того, щоб якість друку була найкращим. Застосування паперу невідповідної якості призведе до швидкого зносу друкуючої головки. Факсимільний техніка виручає в моменти збою роботи Інтернету і дуже зручна для відправки та отримання різної інформації. Апарат видає отримані документи тільки в чорно-білому кольорі.

 • . 2

  Не так складно зрозуміти, як вставити папір у факс. Для цього потрібні рулон паперу для факсу і ножиці. Для початку потрібно відкрити сам апарат, натиснувши на кнопку, розташовану на бічній панелі справа. Кришка відкриється автоматично. Потім видалити порожній картонний ролик і викинути його. Роздрукувати новий ролик паперу. При цьому потрібно враховувати, що спеціальний термочутливий шар нанесений з одного боку, а на новому ролику початок листа приклеєне до основного блоку клеєм. Ця ділянка треба відрізати на довжину близько 15 см, щоб клей не зіпсував апарат. Найчастіше початок рулонів не буває склеєно, так як запечатано в плівку, тоді лист годі й відрізати.

 • . 3

  Перед тим як заправити папір в факс, потрібно впевнитися, що створено вірне положення. А саме, що весь рулон розташований нагорі паперу і вільно розкручується під нього. Після всього цього вкласти папір у факс. Для цього потрібно вставити кінчик рулону у вузький отвір над термоголовкой (круглий тонкий ролик) і витягнути його з факсу. При цьому папір має бути рівномірно натягнута. Натиснувши на кришку з обох сторін до клацання, закрити її. При натисканні на кнопку «Старт» факс виведе дані про готовність до роботи.

 • . 4

  При цьому, до того як поміняти папір у факсі, звертають увагу ще на один момент — папір повинна точно закінчитися, про це говорить напис на табло «paper off» або номер помилки, в описі якої йдеться про це. При відкритті кришки можна побачити малюнки — підказки по заміні паперу. Без факсу важко уявити робочий день офісного працівника. Це незамінна і дуже зручна техніка. Для максимально корисного терміну служби цього апарату необхідно стежити за його технічним станом: проводити профілактику, своєчасно вставляти новий рулон паперу і заправляти картридж.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :