Як вступити до Кембриджського університету?

як вчинити в кембриджський університет ?

Вам знадобиться
 • Твір
 • Результати програми А-Level
 • Характеристика від навчального закладу
 • Відмінне знання англійської мови
Інструкція
 • . 1

  Програма А-Level. Кембриджський університет не менш популярний, ніж Оксфордський, тому вступити туди непросто. Однак якщо заздалегідь підготуватися, то можна стати студентом цього престижного навчального закладу. Для вступу до Кембриджського університету необхідно пройти програму А-Level, а також здати іспити з 4 предметів, які вивчалися більш поглиблено. Студенту буде потрібно надати виписку з оцінками з ним, які повинні бути дуже високими. Якщо у абітурієнта немає можливості пройти навчання у Великобританії, то слід скласти іспит за програмою А-Level у уповноваженої організації.

 • . 2

  Англійська мова, характеристика. Іноземним абітурієнтам, перед тим як вступити до університету, доведеться представити документ, який підтверджує відмінне знання англійської мови. Для цього доведеться здати IELTS, причому результат повинен бути не нижче 7. 0. Крім цього в пакет документів буде потрібно вкласти характеристику від свого навчального закладу та написати твір на тему «Чому я хочу навчатися в Кембриджському університеті». Проте комісія має право вимагати написати ще кілька творів або есе на задану тематику. Всі документи необхідно надіслати на розгляд заздалегідь, оскільки якщо вони будуть надіслані пізніше зазначеного терміну, їх просто не приймуть до розгляду.

 • . 3

  Співбесіда. Перед тим як вступити до Кембриджського університету, необхідно буде пройти співбесіду, яка займає дуже важливо місце у відборі. У ході нього задаються різні питання, в більшості випадків — на логіку. Але нерідко зустрічаються і досить двозначні питання, на які потрібно буде дати оригінальні відповіді. Якщо задатися метою, то навчання в Кембриджському університеті стане реальністю. Головне — почати готуватися заздалегідь, щоб мати добрі знання і успішно скласти всі іспити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :