Як вступити до медичного університету?

як вчинити в медичний університет ?

Вам знадобиться
 • Репетитор
 • Медичний університет
 • Медичний коледж
Інструкція
 • . 1

  Предмети. Професія лікаря несе в собі велику відповідальність і вимагає максимальної віддачі, тому перш ніж вступати до медичного університету, слід все зважити, і підтягнути певні предмети. Для вступу до медичного університету буде потрібно скласти вступні іспити з біології, хімії, фізики та написати твір з російської мови. Тому до них необхідно буде грунтовно підготуватися, а якщо знання не надто глибокі, то краще знайти репетитора в медичному ВУЗі. Так можна і предмети підтягнути, і досконально дізнатися особливості прийняття іспитів у цьому університеті.

 • . 2

  Іспити. Перед тим як вступити до університету доведеться скласти іспити з 4 предметів, причому прохідний бал залежить від кількості осіб на місце. Тому щоб підвищити свої шанси до зарахування, необхідно здати всі предмети як мінімум на «четвірку». Варто відзначити, що не всі медичні ВНЗ приймають результати ЄДІ, тому доведеться складати вступні іспити.

 • . 3

  Медичний коледж. Для того щоб підвищити шанси на вступ до медичного ВНЗ, слід вступити до коледжу після 9 — го класу. Там велика увага приділяється предметам, які потрібно буде здавати на вступних іспитах. В результаті абітурієнти, перед тим як вчинити в медичний університет, вже мають базові знання, які допоможуть їм не тільки добре здати всі іспити, а й будуть гарною підмогою під час навчання, що особливо важливо на першому курсі, оскільки саме в цей час багато студентів не справляються з великим навантаженням і їх відраховують. Однак варто знати, що навчання в медичному коледжі, як правило, платне. Подаючи свої документи до медичного університету, важливо оцінити свої сили і побільше дізнатися про особливості навчання там, щоб не витрачати час даремно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :