Як вступити до школи МВС, як вчинити в МВС?

як вступити до школи мвс , як вчинити в мвс?

Вам знадобиться
 • Визначитися зі спеціальністю
 • Пройти конкурсні випробування
 • Успішно скласти нормативи
 • Пройти медичний огляд
 • Спортивна підготовка
Інструкція
 • . 1

  Університет МВС — це урядова установа, який готує спеціалістів для охорони громадського правопорядку та боротьби із злочинністю. У деяких країнах органи МВС виконують такі функції, як: забезпечення національної безпеки, охорону місць позбавлення волі, питань цензури у засобах масової інформації. У СРСР сьогоднішнє МВС називалося Народним Комісаріатом Внутрішніх Справ, а в 1946 році його вирішили перейменувати в Міністерство Внутрішніх Справ СРСР. У наш час, повна назва «МВС» в Росії виглядає так: Міністерство Внутрішніх Справ Російської Федерації. У нас в країні, Академія Міністерства Внутрішніх Справ — вища точка професійного утворення Внутрішніх Справ.

 • . 2

  Отже, як же бути в МВС? Так, як вищий навчальний заклад Міністерства Внутрішніх Справ, специфікою майбутньої роботи, відрізняється від всіх ВНЗ, то і надходження в МВС відрізняється від надходження в будь-який інший ВУЗ. Надходження в МВС проходить наступним чином: абітурієнти проходять конкурсні вступні випробування, потім, професійний психологічний відбір (відбір проводить психологічне та психофізіологічне обстеження абітурієнта з метою виявлення людей, які схильні до жорстокості, агресії, насильства, і відсіювання їх на початкових етапах) медичний огляд і оцінку їх фізичної підготовки. У освітні організації МВС зараховуються абітурієнти, відібрані комплектуючими органами, які мають документ про отримання повної середньої освіти і які успішно пройшли конкурсні випробування і професійний відбір.

 • . 3

  Також, для вступу в МВС, потрібно буде здати всі необхідні для цього нормативи. Які саме нормативи необхідно буде здавати, слід дізнаватися за кілька місяців до початку іспитів, щоб був час підготуватися до них. Найчастіше здаються комплексні силові вправи, тобто, віджимання і прес, але все ж, варто пам’ятати, що нормативи на здачу вибираються залежно від факультету, на який абітурієнт збирається вчинити. Тому, має сенс заздалегідь уточнити які нормативи необхідно буде здавати, визначившись з факультетом. Завдяки нормативам визначається оцінка фізичної придатності абітурієнта, перевіряється його загальне фізичне здоров’я і готовність переносити великі навантаження в ході навчання, а потім і подальшої служби в органах Міністерства Внутрішніх Справ.

 • . 4

  Обов’язковим пунктом прийому на в навчання до Академії Міністерства Внутрішніх Справ, є також медогляд. На етапі медичного огляду, фахівці перевіряють загальне здоров’я абітурієнта. Також, крім загальної оцінки здоров’я, фахівці зобов’язані перевірити абітурієнта на предмет вживання наркотичних і / або психотропних речовин. У ході медичного огляду, абітурієнт повинен буде пройти таких лікарів, як: окуліст, терапевт, хірург, ЛОР, невролог ну і, звичайно ж, психологічне тестування. Гострота зору повинна бути 0, 6 (з корекцією) і 0, 3 (без корекції). У абітурієнта не повинно бути ніяких хронічних захворювань, повинні бути в порядку нерви і психіка. Якщо всі ці показники будуть у нормі, вступник пройде медичну комісію. . За результатами медичного обстеження, визначається придатність вступника до навчання в освітньому закладі Міністерства Внутрішніх Справ та подальшої служби в органах Внутрішніх Справ.

 • . 5

  Ну, і нарешті, якщо абітурієнт успішно здав всі конкурсні випробування, здав нормативи, пройшов професійний відбір та медичну комісію, він буде зарахований до Академії Міністерства Внутрішніх Справ і зможе вчиться і в майбутньому працювати в органах . Запорука успішного вступу до МВС — атестат в високими балами по необхідним предметів і хороша фізична підготовка. Також, необхідно буде надати характеристику зі школи і довідку з районного ОВС (підтверджує, що вступник раніше не притягувався до кримінальної відповідальності). І ще, стоїть за кілька місяців дізнатися перелік вступних іспитів, щоб краще до них підготуватися — адже зайвим воно все одно не буде, а шанси на вступ значно підвищить. З усього вищевказаного можна сміливо зробити висновок, що вступити до Академії Міністерства Внутрішніх Справ, в принципі, не складно і цілком можливо, якщо звичайно мати бажання, готуватися до вступу заздалегідь, мати хороші бали атестації з потрібних предметів і бути в хорошій фізичній формі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :