Як вступити до Залізничного Інститут?

як вступити до залізничного інститут ?

Вам знадобиться
 • Заява
 • Атестат про середню повну освіту
 • Свідоцтво з результатами ЄДІ
 • Паспорт
Інструкція
 • . 1

  Надходження в залізничний інститут мало чим відрізняється від вступу до будь інший вищий навчальний заклад. Виняток може скласти лише вибір спеціальності. Інтерес до залізничного ВУЗу можна пояснити дуже просто. Робота на залізниці передбачає вивчення серйозних питань, пов’язаних зі шляхами сполучення: це і розробка нових механізмів, і застосування сучасних технологій у цій галузі розвитку, а також вивчення питання про підвищення швидкості поїздів. Сфера вивчення залізничного транспорту в інституті дуже розвинена. Студенти не тільки освоюють теорію, а й дізнаються багато корисного на практичних заняттях.

 • . 2

  До слова сказати, залізничний інститут має свій полігон для проведення випробувань, конструкторське бюро, депо, лабораторію і навіть заводи. Загалом, все, що необхідно молодому спеціалісту для придбання достатніх знань, навичок і досвіду. Вступити в залізничний інститут може будь-яка людина, що досяг необхідного віку, незалежно від його соціального стану і статусу. Інститут залізничного транспорту не дискредитує вступників абітурієнтів за віком або національності. Для зарахування до інституту необхідно здати три основних іспиту: російська, математику і третій (зазвичай усний) іспит, який залежить від обраної спеціальності. Термін здачі іспитів і результати відбору можна дізнатися в приймальній комісії інституту.

 • . 3

  При подачі заяви до інституту у будь-якого абітурієнта може виникнути цілком логічне запитання: які документи потрібні для вступу в залізничний інститут? Пакет документів для вступника абітурієнта: заява на вступ до ВНЗ, заповнене за всією формою; копія + оригінал атестата про середню повну освіту; копія + оригінал свідоцтва з результатами ЄДІ (якщо ЄДІ з якихось причин, не здавалося, то необхідно буде пройти тестування в будь-якому загальноосвітньому закладі, або безпосередньо у ВУЗі) — документ, що засвідчує особу.

 • . 4

  При надходженні в залізничний інститут абітурієнт має право подати заяву на кілька відділень, але при цьому доведеться надати відразу кілька пакетів документів, по одному для кожного відділення. Якщо у абітурієнта є цифрова підпис, то він також має право відправити заяву та всі необхідні документи електронною поштою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :