Як вступити в Щукінське училище: корисні поради

як вступити в щукінське училище : корисні поради

Вам знадобиться
 • Записатися на прослуховування
 • Пройти співбесіду
 • Хороші вокальні дані
 • Харизма
 • Приємна зовнішність
Інструкція
 • . 1

  Тим щасливцям, яких природа нагородила даром акторської майстерності, слід удосконалювати свій талант, вступаючи до вищих закладів з факультетами мистецтв. Одним з таких закладів є Щукінське училище, яке славиться своїми викладачами, засадами і багатою історією. Потрапити до цього навчального закладу не просто, так як відбір досить суворий. Тут поважають талант і в студенти беруть дійсно талановитих людей.

 • . 2

  Ті щасливці, які прийняті в Щукінське училище, отримують можливість навчатися майстерності у найвідоміших і талановитих викладачів, багато з яких самі відомі завдяки успішній акторській кар’єрі. Про те, як вступити в училище, виникає багато питань. Для початку природно необхідно записатися на прослуховування, для цього слід скористатися листами самозапису, які вивішуються в училище приблизно за 5 днів до початку прослуховування.

 • . 3

  На прослуховування слід прийти трохи раніше призначеного терміну. Сам етап прослуховування відбувається поетапно і займає кілька днів. Бажаючі стати студентами Щукінського училища повинні показати свою майстерність і проявити здібності в читанні байки, прози та вірші. Тому якщо на якомусь етапі абітурієнта спіткала невдача, протягом декількох днів прослуховування можна спробувати проявити себе в іншому жанрі.

 • . 4

  Перед тим, як вступити в Щукінське училище, необхідно витримати цей строгий відбір. Ті щасливчики, які переступили рубіж першого туру, проходять відбір керівників курсу. У цьому відборі головним є майстер, що набирає собі студентів. На цьому етапі слід показати всі свої можливі таланти: вокал, харизму, пластику, правильно піднести індивідуальні риси зовнішності, які можуть стати тією родзинкою, яку часто шукають режисери або продюсери.

 • . 5

  Подальші етапи надходження зажадають від абітурієнтів докладання всіх сил для виконання різних етюдів на теми, які пропонує комісія. Для того щоб перевірити інтелектуальний рівень майбутнього студента використовують співбесіду, яке є однією і головних сходинок, які необхідно переступити під час надходження. Кожне випробування, проведене комісією, оцінюється за бальною системою, бали, отримані в ході надходження, в подальшому будуть приплюсовані до балів, отриманими в ході ЄДІ. Набрали більшу кількість балів, можуть стати тими щасливцями, які отримають можливість навчатися улюбленій справі у справжніх майстрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :