Як вживати горіхи: правильне вживання горіхів

як вживати горіхи: правильне вживання горіхів

Вам знадобиться
 • Окріп
 • Холодна вода
 • Прес для часнику
 • Будь-який гострий предмет (шило, викрутка, ніж, інше)
Інструкція
 • . 1

  Багато лікарів визнають найбільш корисним волоський горіх, він містить у собі, велика кількість вітаміну С. Так все-таки як вживати горіхи? Для поліпшення пам’яті і роботи шлунку, взяти 10 волоських горіхів, додати зубок часнику і 1 ложку рослинної олії. Для зміцнення серцевого м’яза ці горіхи вживають з родзинками. А зелені горіхи з медом зміцнюють імунітет.

 • . 2

  Тепер треба розібратися, як очистити кедрові горіхи. Здавна їх лущили зубами, але для кращого відкриття шкаралупи потрібно опустити горішки в окріп, шкаралупа трісне і для діставання ядра не буде потрібно докладати зусиль. Також можна використовувати прес для часнику, він елементарно впорається зі шкаралупою кедрового горіха.

 • . 3

  Як вживати і чистити горіхи визначили. Тепер потрібно з’ясувати, як варити варення з горіхів. Для цього буде потрібно; 1 кг волоських горіхів, 0, 5 кг. цукру, 0, 5 л. води. Для початку потрібно ножем надколоти горіхи, залити їх водою і залишити днів на 8. Після цього потрібно дістати ядра горіхів проварити їх хвилин 10, злити воду і залишити ще на добу. Далі помістити горіхи в 0, 5 л води і додати цукор, дати постояти ще день. Нарешті проварити до тих пір, поки суміш не загусне.

 • . 4

  Багатьом людям подобаються екзотичні горіхи, звані кокос. І в той самий момент, коли він виявляється на столі, виникає питання, як відкрити кокосовий горіх. Для цього буде потрібно взяти гострий предмет, наприклад, шило і проткнути найвразливіше місце у кокоса, що знаходиться зверху темна пляма. Після цього можна злити вміст горіха, зване молочком. Далі треба взяти молоток, вдарити по шкірці і він розколеться.

 • . 5

  На завершення треба вияснііь, як варити горіхи. А варять їх потім, щоб було легше діставати ядра. Кедрові горіхи потрібно варити 15 — 20 хвилин. Волоські хвилин 30. Мигдаль досить опустити в окріп на 5 хвилин. Ще можна зварити кедрове молоко, яке є дуже корисним. Для цього буде потрібно 500 гр очищених горіхів, добре перетертих у ступці, поступово додати 200 гр. теплої води, залишилося тільки відокремити рідина від макухи і молочко готово.

 • . 6

  Отже, з вищепредставлених статті можна зробити наступний висновок, що горіхи це не тільки смачно, але й дуже корисно. Особливо для діабетиків, сердечників, годуючих та вагітних жінок. Головне знати міру в поїданні цього продукту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :