Як вживати ягоди годжі для лікування захворювань?

як вживати ягоди годжі для лікування захворювань?

Вам знадобиться
 • Знання властивостей годжі
 • Консультація лікаря
 • Знання рецептів приготування ягоди
Інструкція
 • . 1

  Ще зовсім недавно така назва — «годжі», викликало, в більшості випадків, тільки здивування. Тепер це рослина у багатьох на слуху. Ягодам годжі приписують самі дивовижні властивості. Варто розібратися трохи краще, що це за рослина. Багатьом це рослина зовні дуже знайоме — адже це найближчий родич звичайної дерези, найчастіше використовуватиметься як живоплотів, яка теж по осені усипана червоними ягодами. Але з усіх видів дерези (а їх більше 40), справжні ягоди годжі дають лише ті, що виведені в районах плоскогір’я Ніньсе в Китаї, в Тибеті або в Гімалаях. Особливий склад грунту тих місць і насичує рослина унікальними речовинами. У тих краях давно освоєно культурне розведення чагарнику — адже його цілющі властивості використовуються в східній медицині здавна.

 • . 2

  Якими ж властивостями володіють ці чудові ягоди? Якщо вірити публікаціям, то перелік величезний. У східній медицині одним з назв плодів годжі є «Ягода довголіття». Вміщені в них потужні антиоксиданти і полісахариди захищають людський організм від передчасного старіння. За деякими даними, рекорд за тривалістю життя ( 232 року) належить Лі Кін Йєну, який щодня використовував у своєму раціоні ягоди годжі. Ягоди мають здатність до імуностимулюючої і імуномодулюючій дії, різко посилюючи опірність організму інфекційного впливу. Плоди годжі вирівнюють роботу серцево-судинної системи, нормалізує артеріальний тиск. При їх застосуванні, крім того, різко знижується вміст холестеринових бляшок в крові.

 • . 3

  Незамінними вони будуть і для людей, які мають схильність до розвитку діабету на ранніх стадіях хвороби, так як зменшують вміст цукру в крові. Мало того — ожиріння печінки і крихкість судин, такі властиві для діабетиків, також різко підуть на спад. Це може здатися смішним, але в краях традиційного вирощування існує стара приказка. Сенс її зводиться до того, що не слід розповідати, як вживати ягоди годжі чоловікам, котрі залишають на час сім’ю. Справа в тому, що це найпотужніше тонізуючий засіб, що впливає на сексуальну активність людини, що підвищує його лібідо за рахунок збільшення вмісту тестостерону. Причому, стосується це як чоловіків, так і жінок. Доведеними фактами є і м’яку седативну дію ягід, що знімає стресовий стан, що покращує сон.

 • . 4

  Можна ще дуже довго розповідати про чудесні властивості цього плоду. Це і допомога при онкологічних захворюваннях, і зміцнення кістково-м’язової системи, і поліпшення травлення, і багато-багато іншого. Але треба ще й знати, як практично використовувати годжі, як вживати придбані сушені ягоди. Ось кілька рекомендацій. Можна просто зробити лікарську настоянку на горілці, витримавши ягоди ( 50 г) в ній протягом тижня. Приймається по столовій ложці вечорами. Ягоди можуть служити відмінною добавкою до звичайного чаю в процесі його заварювання. Регулярне вживання такого напою нормалізує серцеву діяльність, гальмує процеси старіння шкіри, знімає втомлюваність. Рисова каша з ягодами годжі надасть допомогу при розладах зору і підвищеної сльозоточивості.

 • . 5

  Не тільки корисними, але й дуже смачними є супи з ягодами годжі. Такі страви особливо необхідні людям похилого віку. Користуються популярність на Сході рецепти з баранячого м’яса з додаванням ягід годжі. Такі страви не тільки дуже апетитні, але і мають тонізуючу, загальнозміцнюючу і зігріваючу дію. Однак не можна забувати і про те, що перед тим, як вживати годжі, незайвим буде проконсультуватися з лікарем. Підвищена концентрація активних речовин іноді може привести до алергічної реакції. У людей, що мають проблеми з шлунково-кишковим трактом, можуть загостритися болі в животі. Застосування годжі пізно увечері може призвести до безсоння. Тим не менше, кількість хвалебних відгуків про цю чудо-ягоді значно перевищує число негативних або скептичних зауважень.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :