Як вживати зелений кава без шкоди?

як вживати зелений кава без шкоди?

Вам знадобиться
 • Зелена кава в зернах
 • Кофемолка
 • Турка
 • Вода

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава по праву вважається одним з найефективніших засобів для зниження ваги. Як стверджують вчені, до складу зерен кави входить безліч речовин, що стимулюють спалювання жиру в організмі і виведення з нього шлаків. Звичайний чорний кави обсмажується, через що значна частина корисних речовин втрачається. Зелена кава просто висушується, зберігаючи тим самим майже всі необхідні речовини. За даними експериментів, чорна кава допомагає розщепити близько чотирнадцяти відсотків жиру. Зелений ж кава розщеплює більше сорока п’яти відсотків. Крім того, в зеленому кави присутні антиоксиданти, що сприяють висновку вільних радикалів з організму. Плюс до всього, зелена кава прискорює обмін речовин, знижує артеріальний тиск і нормалізує рівень холестерину в крові. Тому висновок про користь такого напою очевидний. Його коштувати вживати тим, хто налаштований на довге життя без хвороб і проблем.

 • . 2

  Як вживати зелений кави? Властивості зеленого кава залучають бажаючих схуднути мінімум на 2 кг за місяць. Однак відгуки людей, що вже випробували на собі засіб, містять і більш значні цифри — до мінус п’яти кілограмів. Такий результат вдається досягти тим, хто забуває про калорійні десертах і переїданні, їсть малими порціями з рівними проміжками часу між прийомами їжі, а також намагається якомога більше рухатися. Щоб худнути, потрібно пити до 3 чашок кави, розподіляючи прийоми так, щоб вечір залишався незадіяним. Інакше добре виспатися не вийде.

 • . 3

  Щоб не є зайвого, потрібно багато пити. Так, кава найкраще випивати до сніданку. А всяке бажання відкрити холодильник без відчуття істинного голоду «заливати» чистою водою. Фахівці говорять про те, що кава для схуднення можна пити і після їжі. Наприклад, через 45 хвилин після сніданку. У цьому випадку воно не тільки блокує отримані вуглеводи, але ще і зарядить бадьорістю. Якщо ж приготувати напій до обіду, то дія зеленої кави доповниться зниженням апетиту і, як наслідок, прагнення скоротити порцію. Через короткий проміжок часу потреби почнуть відповідати нормі. Значить, кава в певний момент вже не знадобиться.

 • . 4

  Так як зелена кава за відгуками — продукт виключно натуральний, не варто псувати його всякими добавками. Вживання напою без цукру, молока та інших компонентів не тільки допоможе відчути повний ефект, але також налаштує рецептори язика на розпізнання природних смаків. З плином часу вийде відмовитися від усіх страв, які містять ароматизатори і підсилювачі смаку. Вони попросту будуть здаватися несмачними. Не нашкодити при використанні кави в якості біологічно активної добавки — значить, не експериментувати з кількістю. Десять чашок навряд чи змусять попрощатися з усім зайвою вагою в один день, але серцю нашкодять — точно. Адже навіть найкорисніший кава містить кофеїн і може бути при недотриманні інструкції причиною погіршення самопочуття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :