Як взяти тільки найнеобхідніші речі?

як взяти тільки найнеобхідніші речі?

Вам знадобиться
 • Знання тривалості походу
 • Знання місцевості походу
 • Знання власної «вантажопідйомності»
 • Почуття міри
Інструкція
 • . 1

  Список потрібного для походу спорядження може змінюватися в залежності від тривалості подорожі, поставлених цілей і погодних умов. Так, наприклад, якщо в поході бере участь кілька учасників, їм обов’язково потрібні намети, технічне спорядження, ремонтний набір, вогнищеве обладнання, спальні мішки, групова аптечка і так далі. Однак у цій статті ми збираємося розповісти вам про самому мінімальному наборі мандрівника, тому спорядження для групових походів розглядати не будемо.

 • . 2

  Отже, почнемо. У першу чергу вам необхідний рюкзак. Чи не величезні і високотехнологічні сучасні пристрої, з якими комфортно не поспішаючи прогулюватися по лісових стежках, а звичайний класичний безкаркасний рюкзак об’ємом від п’ятнадцяти до тридцяти п’яти літрів. Цього обсягу цілком вистачить для того, щоб розмістити в рюкзаку необхідні речі і зі зручністю пересуватися на великі відстані. Тканина у такого рюкзака повинна бути непромокаючої, а колір зеленим або хакі, щоб у разі потреби ви завжди могли надійно заховати ваш рюкзак в лісі.

 • . 3

  Наступними необхідними предметами є ножі і засоби для розведення вогню. Ножі повинні бути добре заточеними і різного розміру, наприклад мачете і звичайний ніж. Як коштів для розведення вогню можна використовувати штуки чотири запальнички в поліетиленових пакетах — дві в кишені і дві в рюкзак. Замість запальничок можна використовувати заздалегідь підготовлені сірники — є спеціальні, але можна і звичайні захистити від вологи шаром воску або парафіну.

 • . 4

  Також вам знадобиться звичайна армійська металева фляжка — в ній можна як просто зберігати воду, так і кип’ятити її для приготування їжі. Обов’язково візьміть з собою попередньо підготовлену похідну аптечку.

 • . 5

  Досвідчені мандрівники вважають, що подібного набору цілком достатньо для виживання в будь-яких умовах. Його вистачить вам в тому випадку, якщо ви відправляєтеся в похід на один-два дні з метою поліпшити свої навички виживання в екстремальних умовах. Однак, якщо подорож планується на більший проміжок часу і для додаткового комфорту можна взяти з собою і додаткові предмети.

 • . 6

  Якщо ви не плануєте влаштувати пікнік з величезною кількістю їжі, вам знадобиться мінімальний набір їжі, а також кошти, які можна використовувати для добування їжі в лісі або в річці. Можна взяти з собою шоколад з розрахунку одна шоколадка на один день походу. Цього цілком достатньо для підтримки сил. Краще всього використовувати якісні протеїнові батончики, призначені для спортсменів. Можна взяти з собою пресовані в цукрі насіння — вони відрізняються невеликою вартістю і містять всі необхідні поживні речовини. На всякий випадок візьміть з собою аксесуари для рибного лову — гачки, волосінь, грузила і так далі. З їх допомогою ви зможете добути собі їжу у будь-якої водойми. Додайте в цей набір сіль у герметичній упаковці і з їжею у вас проблем не виникне.

 • . 7

  Наступним пунктом йде розширений набір їжі. Сюди входить гречана крупа і рис в пластикових пакетах для варіння. Брати їх слід з розрахунку приблизно чотири пакетики по сто грам на кожен день походу. Плануйте продукти таким чином, щоб отримувати не менше п’ятдесяти грамів білка щодня, решта менш важливо. Можна також взяти з собою сухий протеїн, призначений для культуристів. Його вживання дає хоча і короткочасний, але сильно виражений приплив сил. В кінці-кінців, візьміть з собою локшину швидкого приготування — її можна вживати в сухому вигляді або варити досить смачні супи з гречкою або рисом. Ну і, звичайно ж, можна взяти з собою консерви, тільки стежте, щоб не перевантажити самого себе. А все інше можна добути в самому поході.

 • . 8

  Тепер вам слід взяти посуд, в якій ви будете готувати і з якої є. Кращим варіантом є армійський казанок. Він складається з власне самого казанка, а також кришки ковша. Таким чином у вас буде і посуд для готування і їжі, а в разі потреби і ємність для пиття. Також обов’язково необхідно взяти з собою ложку і виделку, а також металевий кухоль.

 • . 9

  В казанок можна скласти крупи, предмети особистої гігієни, такі як мило, зубну пасту і щітку, сіль і так далі. Для того, щоб не постраждати від несподівано пошедшего дощу або заморозка, візьміть з собою дощовик і теплий одяг.

 • . 10

  Для того, щоб пересуватися вночі або в печерах, якщо раптом виникне така необхідність, візьміть з собою ліхтар і обов’язково кілька комплектів батарей до нього.

 • . 11

  Додатково можете укласти в рюкзак моток міцних ниток і пару голок, кілька метрів хорошою мотузки, компас і карту, шматок брезенту, який можна буде використовувати як тенту для куреня, а також міцну поліетиленову плівку розміром два на два метри, два-три метри дроту в пластиковій ізоляції, саперну лопатку або лопату меншого розміру, змінну білизну, рукавички.

 • . 12

  Цього набору вам з лишком вистачить навіть для самого складного і тривалого походу. Уникайте зайвої ваги у вашому рюкзаку і нехай ваші походи будуть легкими у всіх сенсах цього слова!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :