Як взяти участь у програмі «Зніміть це негайно»?

як взяти участь у програмі

Вам знадобиться
 • Адреса передачі «Зніміть це негайно»
 • Фотографії потенційного героя
 • Історія, що обгрунтовує необхідність його участі в програмі
Інструкція
 • . 1

  Давно відомо, що, хоча для ефективного спілкування з іншими дуже важливі душевні якості і рівень інтелекту, все ж перше враження про людину складається з того, як він виглядає. Не останню роль у зовнішньому вигляді відіграє одяг. Справа навіть не в тому, куплена вона в модних бутиках Мілана і Парижа або на ринку. Головну роль відіграє поєднання її елементів між собою, їх гармонія — все те, з чого складається головоломка під назвою «стиль».

 • . 2

  Це ціле мистецтво, оволодіти яким не так просто. Багато людей, навіть ті, хто має можливість купувати дорогу і якісний одяг, «спотикаються» саме на тому, що не вміють її носити і правильно комбінувати речі. Втім, далеко не всі і прагнуть до того, щоб вивчити правила та хитрості, як знайти власний стиль. Бувають випадки, коли люди ніби подумки махнуть рукою на свій зовнішній вигляд, надягаючи на себе те, що першим попадеться в магазині.

 • . 3

  Їх близькі горять бажанням допомогти їм, але не розуміють, як це краще зробити. На щастя, спеціально для таких «заблуканих овець» придумані телепередачі, де знають толк в одязі фахівці допомагають їм знайти свій стиль. Однією з них є програма «Зніміть це негайно». Напевно, якби кому-небудь спало на думку попросити вишикуватися в чергу всіх, хто хотів би в ній брати участь, то вийшла низка людей була б довшою, ніж в мавзолей в радянські часи.

 • . 4

  При цьому не кожному відомо, що здійснити це бажання не так складно. У редакції передачі стверджують, що у них немає «підсадних качок» — всі учасники є цілком реальними людьми, у яких дійсно були проблеми з умінням підбирати собі одяг. За запевненням творців програми, стати головним героєм чергового випуску може кожен, хто прагне змінити свій зовнішній вигляд і хто зіткнувся з реальними проблемами через невдалий іміджу.

 • . 5

  Потрапити «в телевізор» неважко. Для цього слід написати на поштову або електронну адресу «Зніміть це негайно». Останній можна знайти на сайті каналу СТС, якщо у вкладці «Проекти» вибрати назву шуканої передачі. Ключовий момент для допуску до участі — зміст листа. Зрозуміло, що в ефір вийдуть тільки найяскравіші історії. Потрібно написати саме таку, але без перебільшення і відвертої брехні. Для наочності слід додати до заяви фото і відео з потенційною героїнею.

 • . 6

  Безумовно, в листі слід вказати її ім’я та прізвище, а також адресу та контактний телефон. Після цього залишиться тільки чекати відповіді редакції. Якщо їх вразить історія дами, яка потребує «модною» допомоги, то її запросять на зйомки. Можуть виникнути певні труднощі — наприклад, коли героїня не в захваті від ідеї з перевтіленням. Однак якщо вона здасться на милість ведучих програми, її очікує бонус у вигляді модного одягу, а головне — нової себе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :