Як взяти в оренду земельну ділянку у держави?

як взяти в оренду земельну ділянка у держави?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Дозвіл
Інструкція
 • . 1

  Прогоріти може будь-який бізнес. Та добре, знецінюються навіть самі грошові знаки. Для такого поняття і термін є спеціальний — інфляція. Тоді в що ж вкладати ці самі фінанси щоб щоб у разі чого мінімізувати ризик, не залишитися з носом та інше того роду і подібності? Звичайно ж, в землю. Ну, або в нерухомість. Але якщо великої суми відразу немає, з іпотекою, як такої, зв’язуватися не хочеться, то покупка простого ділянки землі — саме воно. Правда, можна не обов’язково купити. Що буде, на перший, побіжний, погляд заманливіше, як взяти в оренду земельну ділянку у держави.

 • . 2

  Але як провернути це вчинила? Насамперед, логічно буде вивчити по суті той законодавчий документ, який, власне, регулює даний важливий процес в державі. Це, звичайно, стаття тридцятих Земельного Кодексу РФ. Говориться в ній, про наступне: спочатку необхідно узаконити, де ж саме буде проводитися будівництво. Можна, втім, обійтися без такого, правда, тільки якщо проходять торги, якісь аукціони, різні конкурси та інше подібне. Послідовність дій, метою яких є можливість того, як взяти в оренду земельну ділянку у держави під будівництво, такий, що після вибору самого ж ділянки землі відразу подається заявка, подати її треба в обласній або районного органу самоврядування. Він же потім оформляє акт.

 • . 3

  Друге — це ним же або органом виконавчої влади РФ вибирається, потім затверджується саме місце майбутнього будівництва який завгодно одиниці житлової або промислової нерухомості. Сей факт означає, що тепер ділянка складається на обліку кадастру та виконано те, що носить назву кадастрових робіт. Третій пункт того, як взяти в оренду землю у держави, трохи убік йде від раніше запропонованої системи дій, справа про вищезазначений оформленні ділянки, але тільки без узгодження, тобто, під час торгів. І в цьому варіанті подій після закінчення аукціону, торгів з оренди якимось ділянкою землі відразу складається протокол і все. Що складається в реєстрі кадастру, з документами, з усім необхідним ділянку — орендована вами або кимось власність.

 • . 4

  Як, в принципі, і будь-яка оренда, земельна в тому ж числі, але навіть більш інших, має на увазі документальне оформлення у вигляді договору, а сторонами будуть наймач — фізична особа, фірма або будь-яке інше, а орендодавець ж є сама Росія. Цей вид правових відносин взагалі особливий, тому, зокрема, регулюється він не чимось, а тільки цивільним видом права. І логічно, і резонно, чи не найбільш важливим з усіх умов договору є величина самої, оренди. За ст. 65 Земельного Кодексу Россі її розмір розраховується, а в подальшому узаконюється виконавчими органами РФ. До речі, п. 4 статті 22 цього ж кодексу має інформацію про загальні засади, на них і базується розмір самої плати. І тут важливим моментом, можна сказати особливістю буде незалежна експертиза з подальшою оцінкою ділянки землі.

 • . 5

  Кожному зрозуміло, що оренда залежить від ціни прямопропорційно. Звичайно, довго, а ще дорого. Але без цього адже ніяк. Або, скажімо, майже ніяк. Тут варто згадати ст. 8 Закону про оціночну діяльність, саме там вказані варіанти ситуацій, вищевказане можна пропустити. Але дана інформація стосується тільки тих ділянок, які знаходяться виключно в муніципальній формі володіння. А коли земля — власність федерації, на горизонті з’являється проблема. Ніяк визначити ціну, вартість землі. Тому і в можливості оренди відмовляють. Правда, суди РФ визнають такого роду рішення не обгрунтованими, хоч це, на жаль, не заважає їх періодичному появі.

 • . 6

  Але треба просто частіше нагадувати чиновникам про закон «Про введення в дію земельного кодексу РФ», а конкретніше — третьої його статті, другого пункту, якщо вже зовсім точно. Розмір же оренди також визначається на аукціоні та в загальному порядку. Тоді вищевказаним шляхом розраховується тільки первісна вартість. За результатами тендеру вона коригується і буває, що суттєво. Деякі по-розумному вважають, що коли ділянка вже забудована, оренда його не змінюється, але це думка помилкова. Це неодноразово підтверджували зокрема, рішення Вищого Арбітражного Суду Росії.

 • . 7

  Що це означає? Попросту кажучи те, що як тільки об’єкт нерухомості добудований, зданий у використання, варто звернутися в соответствующе уповноважений нашою державою орган у зв’язку з переглядом розміру оренди. Але переукладати договір не буде потрібно, бо факт вже вважається доконаним. До речі, орендна плата змінюється і на сам період будівництва, і теж через звернення у федеративний орган самоврядування. Наостанок варто ще додати, що до оренди, а тим же більш оренду землі, взагалі ставляться з побоюванням, та й не скажу, що даремно. З позиції можливості заперечування воно дуже навіть слабко, хитке. А здумай держава землю забрати — всі права, як би там не було, належать йому.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :