Як взяти відросток у драцени?

як взяти відросток у драцени ?

Вам знадобиться
 • Кактус
 • Драцена
 • Фікус
 • Земля
 • Горщик
Інструкція
 • . 1

  Домашні рослини — це не просто елемент інтер’єру. Так, наприклад, якщо в лісі дерева очищують повітря, то чому б не припустити, що те ж саме роблять і домашні рослини? Для додання житлу затишок вазони розміщують і на підвіконнях, і на спеціальних полицях. Що ж до великих рослин, то їм місце тільки на підлозі. Якщо квітникар цікавиться великими пальмовидная вазонами, то такій людині необхідно знати як взяти відросток у драцени. Крім іншого, потрібно відзначити вишуканий смак людини, якій сподобалося це рослина.

 • . 2

  Слово «драцена» перекладається з давньогрецької мови як самка дракона або драконий квітка. Ця рослина налічує безліч підвидів, проте краще всього в домашніх умовах тримати драцену запашну. Так от — для того, щоб взяти відросток у цієї рослини, варто зрізати з нього верхівку і поставити її у воду. Мало кому відомо, що кілька зрізаних часточок стовбура драцени також можуть пускати коріння.

 • . 3

  Деякі любителі домашніх рослин дуже люблять великі вазони, які з віком стають тільки гарніше. До таких рослин можна віднести так зване грошове дерево, або толстянку. Тому перше, що потрібно знати початківцю квітникарю, — це як посадити відросток грошового дерева. Попередньо відросток можна зрізати з верхівки або з боків рослини, після чого поставити його в воду. Толстянка невибаглива, тому дуже скоро вона дасть коріння, після чого її можна посадити. Для посадки бажано придбати низький і широкий горщик, так як у рослини досить масивні корені. Ще одним невередливим в посадці рослиною є герань.

 • . 4

  Любителям шкільних часів з живим куточком буде корисно дізнатися як посадити герань відростком. Відрізати його можна так само, як і багато інших вазони, однак обрізати держак потрібно тільки від не сильно квітучого втечі, тому що в противному випадку держак може пропасти. Маленький секрет полягає в тому, що практично всі вазони можна або садити в землю відразу, або спочатку ставити в воду.

 • . 5

  У всіх любителів великих домашніх рослин напевно є вазон під назвою фікус Бенджаміна. Різні забарвлення і зовнішня благородна краса роблять його дуже привабливим придбанням. Якщо у любителя квітів з’явилася можливість взяти держак цієї рослини, то от як посадити відросток фікуса. Зрізати його потрібно обов’язково з верхівки, і для швидкого формування кореневої системи — поставити у воду. Після того як рослина пустило корінці, фікус спокійно можна пересаджувати.

 • . 6

  Для нього підходить кислий грунт. Варто відзначити, що цей вид рослини сильно боїться зміни освітлення і температури. Люди, які проводять багато часу за комп’ютером, напевно знають, що на робочому столі для зменшення ультрафіолетового випромінювання потрібно тримати кактус. Мало хто знає як посадити відросток кактуса. Та що там як посадити — багато хто впевнений, що кактуси розмножуються тільки з насіння. Але ні, посадити можна і кактус. Головне — щоб горщик для нього був досить компактним, а земля — бажано високої кислотності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :