Як взяти виписку із залікової книжки?

як взяти виписку із залікової книжки?

Вам знадобиться
 • Зачетка
 • Лист для виписки
 • Звернутися в деканат
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше виписка із залікової книжки потрібна в разі того, якщо студент збирається переводитися з факультету на інший факультет або ж з університету в інший вуз. Так само виписка потрібна у випадку, якщо ви збираєтеся переводитися в університет за кордоном вашої країни, вона вирушає разом з іншими документами поштою для розгляду вашого перекладу і впевненості у ваших знаннях і оцінках.

 • . 2

  Так само виписки робляться не тільки для ознайомлення з балами, але і для обчислення академічної різниці між факультетами або університетами. Виписка із заліковки потрібна у випадку втрати відомості. Залікова книжка обов’язково повинна бути завірена в деканаті і тільки тоді з неї можна зняти виписку. Ви повинні написати заяви на ім’я декана про те, що вам потрібна виписка безпосередньо із залікової книжки і пояснити, в яких цілях.

 • . 3

  Після написання заяви ви повинні здати залікову книжку в деканат і через час вам її віддадуть разом виписаний листом. Не забувайте про те, що виписка так само повинна бути завірена печатками і підписами деканату. Якщо ви відправите документи на переведення до іншого ВНЗ і вона не буде завірена, то такий документ вважають не дійсним, а так само в ній обов’язково повинна бути інформація про кількість годин все предметів.

 • . 4

  Виписка із залікової книжки потрібно для перекладу з вузу до вузу або ж просто переклад на іншу спеціальність. Іноді після закінчення університету при працевлаштуванні на роботу, деякі підприємства вимагають саме виписку із залікової книжки, так як в дипломі, який ви надасте роботодавцю, може не бути усіх предметів і оцінок. Бувають такі роботодавці, які беруть молодих працівників, які недавно закінчили університет і для повної впевненості в тому, що він має рівень освіти, вимагають виписки із залікової книжки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :