Як харчуватися щоб м’язи росли?

як харчуватися щоб м'язи росли?

Вам знадобиться
 • М’ясо
 • Риба
 • Курка
Інструкція
 • . 1

  Величезна кількість людей щодня цікавиться харчуванням, сприяючим зростанню м’язів. І, на жаль, однозначної відповіді на це питання до наших днів не вдалося дати жодному дієтолога. Основна суть розглянутої проблеми полягає в неповторній індивідуальності кожного організму. Проблемам спортивного харчування присвячений не один десяток книг і не одна сотня статей. Тут же мова піде про нарощування рельєфною, міцної м’язової маси.

 • . 2

  Якщо взяти за основу режим харчування бодібілдерів, службовців, як правило, прикладом того, яким має бути людське тіло, можна виявити, що основною прерогативою в режимі їх раціоні є поглинання максимальної кількості білка. З іншого боку доречно виникнення питання про появу зайвої ваги у вигляді жирової маси.

 • . 3

  Як харчуватися, щоб м’язи росли в такому випадку? Для того щоб уникнути неприємних наслідків, слід харчуватися часто, але правильно. Правильність полягає в строгому балансі білків, жирів, і вуглеводів, що містяться в поглинається їжі. Режим необхідного Вам харчування тісно пов’язаний з обсягами тіла, і характерними особливостями протікання обміну речовин в організмі.

 • . 4

  Правильно організоване харчування передбачає плавне зниження споживання вуглеводів протягом дня. Надалі рекомендується повністю виключити їх з післяобіднього раціону. У першій половині дня перевагу слід віддавати крохмалевмісні продуктам, таким як: макарони, картопля, вироби з борошна грубого помелу, кукурудза, бобові.

 • . 5

  У другій половині дня вживайте їжу з високим вмістом білка: м’ясо, риба, курка. Всі вищеперелічені продукти рекомендується їсти у вареному або запеченому вигляді. Ось таким має бути правильне харчування для росту м’язів. Справжніми ворогами набору м’язової маси можуть стати жири тваринного походження, які у величезних кількостях, містяться в сметані і майонезі.

 • . 6

  Сир і вершки також рясніють цими некорисними в нашому випадку елементами. Для досягнення бажаного результату слід обмежити, а в міру можливості і зовсім виключити з раціону мед, цукерки і торти. Визначившись з тим, який вплив, зробить на Ваш організм той чи інший продукт, залишається вибрати ті продукти, які не тільки стануть корисними, але й принесуть найбільшу кількість позитивних емоцій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :