Як з бісеру зробити пальму?

як з бісеру зробити пальму ?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Нитки
Інструкція
 • . 1

  Бісероплетіння зараз захоплюються багато людей. І це не просто так, адже вироби з бісеру дуже красиво і незвично виглядати в будь-якому інтер’єрі. І такий подарунок буде приємний абсолютно всім. З бісеру можна створювати зовсім різні вироби. Це необов’язково має бути якийсь сувенір. Цілком можна бісером обшити картину, або подушку, або просто вишити красиве панно і повісити його на стіну. Нижче розглядатиметься приклад того, як з бісеру зробити пальму.

 • . 2

  Для цього, насамперед, необхідно взяти багато цветногобісера зеленого кольору і дріт, невеликої товщини. Починається ця саморобка ізбісера з виготовлення гілок пальми. Вони будуть робитися за допомогою бісеру іпроволокі. На дріт нанизується приблизно 20 бісеринок і проволокапродевается спочатку крізь, а потім у зворотному напрямку. Аналогічно делаютсявсе інші гілочки пальми. Також можна ще виконати за допомогою бісеру такзвані кокосові горіхи, що висять на пальмі. Стовбур дерева створюється з помощьюпереплетенія між собою кінців дроту, також можна додати до стволуразлічних черепашок і прикрасити його. Крім цього, можна дізнатися, як зробити фруктову пальму.

 • . 3

  Для цього потрібно взяти кілька стиглих фруктів. Банан — для стовбурів пальми, ківі — для гілочок і листя, і, нарешті, апельсин — для створення грунту і острови, накотором росте пальма. Всі фрукти акуратно нарізаються часточками і викладиваютсяв вигляді апетитною пальми на тарілку. Така пальма особливо сподобається малюкам, і вони із задоволенням з’їдять цю красу, дбайливо приготовлену на тарілці. Крім того фруктова пальма буде дуже корисна для всіх членів сім’ї. Для любителів орігамі буде корисним дізнатися, як зробити пальму з паперу.

 • . 4

  Для цього береться різнокольоровий картон і ножицями аккуратноначінают вирізатися гілочки пальми, її стовбур і кокоси. Потім все це аккуратноклеітся на стовбур, заздалегідь підготовлений з того ж щільного картону. Сушитися пальма готова. Найголовніше розпушити її гілочки і встановити на прочнуюоснову ствол. Існує багато різних способів, що розповідають про те, як виготовити пальму.

 • . 5

  Тут немає обмеження у фантазіях. Красиву і льотну пальмуможно виготовити з будь-яких підручних засобів. Можна взяти пластмасову бутилкуі вирізати пальму, можна її намалювати і повісити, а можна і вишити атласними стрічками. Головне знайти до цієї справи особливий творчий підхід і натхнення. Знайти свій особливий і новий стиль оформлення. Але все-таки найбільш приємний і корисний вважається варіант, що розповідає про те, як зробити пальму з фруктів. Тому як він найкорисніший і найсмачніший. Особливо він підходить тим, у кого є маленькі діти, які не дуже люблять корисні фрукти і овочі. А від такої пальми вони навряд чи зможуть відмовитися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :