Як з фото зробити шарж в фотошопі?

як з фото зробити шарж в фотошопі?

Вам знадобиться
 • Персональний комп’ютер або ноутбук
 • Програма Adobe Photoshop
 • Фотографія-вихідник
 • Почуття міри
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Версія програми Adobe Photoshop. Не варто гнатися за останніми версіями Adobe Photoshop — якісний шарж можна зробити і на «старих» версіях програми. Тренуємося на кішечках. До тих пір, поки ви не відточите свою майстерність у виготовленні шаржів до досконалості — Не приступайте до шаржу на друзів і колег. Тренуйтеся на фотографіях кішечок, собачок, папужок. Ну в крайньому випадку, щоб нікого не образити, відточуйте майстерність на своїх фотографіях. Важливо пам’ятати, що в кінцевому шаржі все має виглядати природно, без будь-яких видимих грубих переходів.

 • . 2

  Почуття міри. Пам’ятайте, що шарж — це легка іронія, але не карикатура. Спотворюйте вихідне фото незначно. Мета — посміятися, але не образити людину. Якщо ви не впевнені на всі 100% в реакції вашого друга (колеги) на шарж — відмовтеся від ідеї або шукайте іншого людини. Фотографія-вихідник. Завантажуємо в фотошоп фотографію-вихідник. Щоб зрозуміти як зробити шарж в фотошопі, послідовно, крок за кроком, виконуйте всі дії інструкції.

 • . 3

  Дубль исходника. Роботу починаємо зі створення дубля. Для цього натискаємо з клавіатури Ctrl + J. Аналіз исходника. Дивимося на фотографію-вихідник як-би з боку, намагаючись визначити місця, на яких спочатку концентрується увага глядача. Швидше за все, що саме ці місця ми в подальшому і будемо коригувати. Якщо ісходником служить портрет людини, то зазвичай спотворюються лоб, ніс, очі, вуха, губи і щоки.

 • . 4

  Інструмент трансформація. Він найбільш підходить для спотворення великих об’єктів, таких як лоб в портреті. Для цього будь-яким з інструментів ласо (з клавіатури L) виділяємо область вище брів. Обов’язково включаємо в область, що виділяється зачіску. Виділена область автоматично встановиться на новий шар. Тепер будемо вчитися як з фото зробити шарж. Натиснувши Ctrl + Т, активуємо інструмент трансформація. По кутах і центру трансформованою області з’являться маркери. Беремо центральний верхній і трохи витягуємо вгору. Натискаємо правою кнопкою миші поза полем трансформації та з випав списку вибираємо «Деформація». Знову з’являться маркери, за допомогою яких акуратно підганяємо деформовану область під ісходник.

 • . 5

  Кордон деформованої області та исходника. Особливе місце звертаємо на місце стиковки деформованої області з ісходником. Якщо цей перехід кидається в очі, беремо ластик (Е), виставляємо жорсткість на 0, непрозорість 30 — 40. Акуратно проходимся ластиком за місцем стикування, домагаючись непомітного переходу.

 • . 6

  Група інструментів Пластика. Для досягнення самих неймовірних ефектів в фотошопі служать інструменти групи Пластика (Shift + Ctrl + Х):
  Деформація (W)
  Реконструювати (R)
  Скручування за годинниковою стрілкою (С)
  Зморщування (S) < br> Здуття (В).
  Вибираєте інструмент, за допомогою кнопок [і] вибираєте відповідний розмір кисті. Поекспериментуйте з параметрами налаштування (щільність кисті, швидкість кисті і коливання). Часом можна досягти самих неймовірних ефектів. Але без фанатизму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :