Як з картинки зробити розмальовку?

як з картинки зробити розмальовку ?

Вам знадобиться
 • Картинка дитини
 • Фломастер
 • Вікно
Інструкція
 • . 1

  Улюблена картинка дитини. Коли улюблена картинка малюка перетворюється на розмальовку, стає не тільки цікавіше, але й веселіше. Для цих цілей можна взяти ілюстрацію з книги, роздрукувати малюнок на принтері або навіть використовувати фотографію, головне, що б зображення подобалося крихітці і спонукало до творчості.

 • . 2

  Фломастер або маркер. Для того, що б контур розмальовки був чітким, вибираємо хороший фломастер будь-якого кольору. Однак, для такого завдання краще підійде, все ж, чорний або темно-синій. Також можна вибрати відразу кілька кольорів. Обводячи різні предмети, людей або тварин своїм кольором можна не тільки урізноманітнити картинку, але й придумати масу цікавих і водночас корисних розвиваючих ігор. Варто тільки підключити уяву.

 • . 3

  Вікно. Звичайне вікно допоможе перетворити будь-яке зображення на справжнісіньку розмальовку. Варто тільки додати, що за вікном повинно бути світло, а для гарного настрою ще й сонячно. Коли все необхідне під рукою, можна приступити до роботи. Як зробити розмальовку з такого набору? Дуже просто! Беремо картинку, притуляємо її до скла вікна, потім, зверху накриваємо чистим аркушем паперу. Маркером або фломастером акуратно обводимо контури малюнка, який добре видно, проступаючи через білий аркуш паперу. От і все, розфарбування готова! Тепер, коли відомо як з картинки зробити розмальовку, можна розфарбувати практично все. Залишається спорядити дитину різнокольоровими олівцями або фломастерами і порадіти його творчим починанням.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :