Як з молока зробити вершки корисні для здоров’я?

як з молока зробити вершки корисні для здоров'я?

Вам знадобиться
 • Парне молоко
 • Широкі миски
 • Сепаратор
 • Міксер
Інструкція
 • . 1

  Сливки є молочним продуктом, до складу якого входить багато вітамінів: А, В, Д, С та ін, а також мінеральних солей: калій, кальцій, цинк. В даний час на прилавках магазину представлений широкий вибір вершків різних виробників, але існують і кілька способів приготування вершків у домашніх умовах. Як з молока зробити вершки? Для цього необхідно парне молоко, бо саме воно є найбільш корисним.

 • . 2

  Щоб розлити молоко, знадобляться широкі миски, які потім необхідно поставити в темне місце або в льох приблизно на добу для того, щоб молоко відстоялося. Після того як молоко відстоїться, на його поверхні утворюється верхній шар — це вершки — найкорисніший продукт. Зливати їх необхідно дуже акуратно, можна використовувати для цього спеціальні ложки. Головне, не примушують вершки з отделившимся від нього цільним молоком.

 • . 3

  Сепаратор також застосовують для відділення вершків від цільного молока. В основному його використовують у фермерських господарствах, коли необхідно відокремити велику кількість молока, а й для використання в домашніх умовах він придатний. Молоко заливається в апарат, регулюється жирність, причому не тільки вершків, але можна регулювати і жирність що залишається молока. У даному випадку вершки виходять дуже смачні, високої якості і корисні для здоров’я.

 • . 4

  Дана інструкція розповість про те, як збити вершки в піну і як збити вершки в домашніх умовах. Вершки бажано використовувати 33 — 35% жирності. Слід перелити вершки в чашу для збивання і поставити в морозилку. Віночок теж необхідно помістити в морозилку. Все має бути холодним. Влітку рекомендується тримати ємність на льоду під час збивання. Збивати необхідно починати на маленькій швидкості, поступово збільшуючи до максимуму, а потім зменшуючи.

 • . 5

  Ванільний цукор і цукрова пудра додаються в процесі збивання для додання ніжного смаку і аромату ванілі в момент, коли маса перестає розтікатися. Цукрова пудра береться з розрахунку 1 чайна ложка на 200 мл вершків + 1 чайна ложка додатково до всього обсягу. Продовжити збивати до тих пір, поки маса не стане рихлою. Зберігати вершки в прохолодному місці. Термін зберігання не повинен перевищувати 36 годин, щоб продукт залишався смачним і корисним для здоров’я.

 • . 6

  Чи можна збити вершки меншої жирності? Як збити вершки 20%, наприклад? Вершки 20% жирності в чистому вигляді не збиваються, тому що вони дуже рідкі. У такі вершки для збивання треба додавати желатин або яйця, але обсяг і смак таких вершків буде істотно відрізнятися. Підводячи підсумок, слід зазначити, що тільки чітке виконання даних вище інструкцій допоможе отримати дивно смачний продукт, який буде корисний для здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :