Як з насіння виростити лимон: рослини будинку

як з насіння виростити лимон : рослини вдома

Вам знадобиться
 • Насіння
 • Земля
Інструкція
 • . 1

  Як з насіння виростити лимон? Їх треба садити поки вони не висохли в перегній, змішаний з річковим піском, на глибину 1 см, а через 2 — 3 тижні з’являться сходи. Їх треба висадити в контейнер і полити. Грунт необхідно тримати вологою, щоб паростки могли проклюнуться. Коли на них з’являться два листочка, то їх треба буде пересадити в горщики.

 • . 2

  Як виростити яблуню з насінини? З здорових плодів виймають насіння і промивають. Потім просушують дві доби. Після цього насіння змішують з рихлим матеріалом і зволожують. Для цього беруть 3 — 4 частини піску на 1 частина насіння. Їх змішують. Цю суміш поміщають у горщики і відносять в підвал. Вичікуємо 40 — 60 днів. Коли насіння проклюнутся, їх перенесемо і закопаємо в сніг. Навесні висаджуємо в контейнери.

 • . 3

  Як виростити соняшник з насіння? Можна садити з початку і до кінця травня насінням в горщики або восени у вересні, просто розкидавши їх по поверхні. Якщо садимо навесні, то насіння попередньо вимочуємо і потім кидаємо в контейнер. Коли паростки зійдуть дивимося, якщо занадто близько одне до одного, то їх можна прорядіть.

 • . 4

  Витягнуті з свіжих плодів насіння треба відразу садити, інакше пропадає схожість. Щоб вони краще проростали, перед посадкою їх треба обов’язково попередньо вимочувати кілька годин. Також їх треба регулярно поливати і рихлити. Після посадки насіння лимонів і соняшників проростають в перебігу 2 — 4 тижнів.

 • . 5

  Як виростити лимон з насінини? З плодів витягаємо насіння і тут же висаджуємо в свіжоприготовану суміш у контейнери. На дно, яких, ложем дренаж, а зверху перемішуємо звичайну землю з річковим піском. Не забуваємо частіше поливати. Через 2 — 3 тижні з’являються паростки. Коли на кожному з них буде по 2 листочка, можемо сміливо висаджувати у горщики.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :