Як з собакою гуляти по парку?

як з собакою гуляти по парку?

Вам знадобиться
 • Спеціальний нашийник
 • Поліетиленовий пакет
 • Пляшку води
 • Іграшку для собаки
Інструкція
 • . 1

  Найкращий час для прогулянки з собакою по парку — це час, коли число гуляють людей небагато, тому господареві легше контролювати свою собаку. Парк — це не місце, де можна зняти повідець і скомандувати собаці «Гуляй!», А потім розслабитися. Потрібно бути готовим до різних ситуацій, тому контроль за поведінкою собаки повинен бути постійним. Собаку потрібно тримати на короткому повідку і в наморднику, так як неможливо передбачити, як вона може повести себе в наступний момент. Як з собакою гуляти в людних місцях повинен знати кожен господар. Навіть сама слухняна собака може повести себе неадекватно побачивши інших собак або людини, який їй не сподобався, саме тому вона повинна бути на повідку, так як у такій ситуації вона може перестати слухати команди.

 • . 2

  Як визначити вік собаки? Наприклад, визначення віку по зубах засноване на огляді головним чином резьцов і іклів. У цуценя воно полегшується наявністю того чи іншого зуба — молочного або постійного, що пов’язано з певним віком. Для старих собак ( 10 — 12 років) характерні такі ознаки: сивина в області губ і підборіддя, що з’являється в 6 — 7 років, поширюється з роками на всю морду і лоб собаки. Очі западають, здаються глибоко посадженими, зіниці розширюються, каламутніють. Спина стає м’якою, живіт опускається, з’являються мозолі на ліктях і суглобах. . Шерсть стає тьмяною, скуйовдженою. Зуби стираються і випадають.

 • . 3

  У світі налічується понад чотириста порід собак, виведених людиною. Як визначити породу собаки? Слід звернути увагу на загальний зовнішній вигляд собаки, а також визначити її зростання і вагу. При цьому слід враховувати, що пси завжди трохи вище і важче сук. Наступною дуже важливою характеристикою для визначення породи собаки є її шерсть, яка може бути довгою, короткою, з підшерстям або без.

 • . 4

  Харчування собаки залежить від віку і породи. Потреби організму тварини змінюються з його зростанням. Як правильно годувати собаку? Бувають корми для цуценят, молодих і зрілих собак. Існує також спеціальне лікувальне харчування, що застосовується як дієт для огрядних тварин, чотириногих із захворюваннями печінки, нирок, сечостатевої системи. Якщо годувати собаку залишками людської їжі, то необхідно обов’язково додавати в неї амінокислоти, вітаміни, поживні речовини. За відсутності таких спеціальних добавок у тварини може спостерігатися загострення або розвиток хвороб.

 • . 5

  Кожна собака повинна знати базові команди підпорядкування, включаючи команди «До мене», «Лежати!», «Сидіти!», «Поруч!», «Стояти!». Як тренувати собаку? Досить цінним уроком є навчання командам: сидіти-встати і лежати-сидіти на повідку. А також команд таких як: залиш, дай, стоп, вистачить. Якщо собака не виконує команди після декількох спроб, її не можна винагороджувати. Просто повторити тренування через кілька секунд. Завжди закінчувати тренування на позитивній ноті. Тренування власник собаки і сама собака повинні покидати з почуттям задоволення від досягнутого успіху.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :