Як з’являються острови: цікава інформація

як з'являються острова: цікава інформація

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Необхідна література
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Острови — це невеликі ділянки суші, які оточені водою з усіх боків. Людину завжди цікавило, як вони утворюються і чому мають таку різноманітну форму і зовнішній вигляд. Деякі з них являють собою тільки скельні утворення, а інші мають неймовірними особливостями флори і фауни, яка тут була утворена в результаті тривалої ізоляції.

 • . 2

  Питання — як з’являються острова, вже досить давно було розглянуто вченими і відповідей можна знайти не один і навіть не два. Причин для виникнення цих ділянок суші досить багато. Одне з основних причин виникнення острова є тривалий процес руху земної кори, в результаті чого один з її ділянок «випинається», утворюючи складку, на якій і формується острів.

 • . 3

  Але є й протилежні процеси, які дають зрозуміти — як утворилися острови, розташовані в складі Англії та Ірландії. Справа в тому, що на цьому місць тисячі років тому була суша, яка об’єднувала Англію з рештою Європи, але в результаті тектонічних процесів, земна кора в цьому місці опустилася і відокремила ділянка суші від решти материка. Не потрібно думати, що цей процес був миттєвим, на те, щоб завершити процес, природі потрібно довгі десятиліття.

 • . 4

  Так з’явився архіпелаг-як називається група островів, пов’язаних єдиним місцем розташування і близькістю. У деяких же випадках утворення острова (у вогняному поясі), можна спостерігати в реальному часі. Це стосується, перш за все, островів вулканічного походження. У місцях, де дно знаходиться недалеко від поверхні океану, можуть вивергатися вулкани, викидаючи розпечену лаву, яка стає основою для майбутнього острова.

 • . 5

  Про виверженнях варто подумати до того, як виїхати жити на острови, так як вулкани, їх утворили, можуть «прокинутися» в будь-який момент. Хоча у випадку, якщо хочеться підібрати безпечне місце для життя, можна вибрати той острів, який був створений працею мільярдів маленьких морських істот. Цією будівельної роботою займаються коралові поліпи, що створюють справжні витвори мистецтва в місцях скупчення. А основою для острова стають їх вапняні шкарлупки.

 • . 6

  Секрети освіти островів, містять відповіді на те — як був заселений острів Пасхи, який колись був частиною більш великих земель. А якщо говорити про коралових рифах, то для створення таких островів потрібні тисячі років і теплі тропічні моря. Людина теж робить вплив на природу, створюючи штучні острови на плавучій основі в умовах перенаселення. У природи залишилося ще безліч секретів, розгадати які зможуть тільки майбутні покоління вчених.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :