Як з’являються родимки, родимі плями?

як з'являються родимки, родимі плями?

Вам знадобиться
 • Сік чистотілу
 • Сік часнику
 • Сік кульбаби
 • Сік ріпчастої цибулі
Інструкція
 • . 1

  Родимки (родимі плями або невус) є практично у будь-якої людини. Деякі вважають, що родимки прикрашають людину, проте з точки зору науки вони є або вродженим пороком шкіри, або доброякісними пухлинами, які з’являються у людини з плином часу. Мало хто знає те, як з’являються родимки. Вони формуються в перші роки життя людини, але більш інтенсивно з’являються в період статевого дозрівання. Родимка за своєю природою є скупченням меланоцитів, в які перетворюються клітини шкіри людини переповнені пігментом. Основним чинником формування пігменту меланіну є гормон гіпофіза. Інтенсифікація появи і зміни числа, розмірів і структури родимок має місце у вагітних жінок. Найбільша щільність родимок проявляється на обличчі. Причини цього поки не визначені. Родимки можуть з’являтися як на шкірі, так і в порожнині рота, мовою, в піхві і анальному отворі. Родимі плями можуть бути різного розміру, кольору, формуватися під шкірою або на її поверхні.

 • . 2

  Родимки не тільки прикрашають людини, але й становлять певну небезпеку. Під впливом ряду факторів (натирання, травма, ультрафіолетове випромінювання) родимі плями можуть переродитися в небезпечні злоякісні пухлини — меланоми. Найбільш проблемним з естетичної точки зору є висячі родимки. Причини появи цих родимих плям наступні: порушення роботи внутрішніх органів, тривале перебування на сонці, папіломавірусна інфекція. Як позбутися від висячих родимок? Цього можна домогтися як за допомогою народної, так і сучасної медицини. Самостійно не слід позбавлятися від родимок, рекомендується це робити під наглядом лікаря (онколога). Зазвичай при зверненні до лікаря здійснюється візуальний огляд, взяття аналізів і іноді біопсії. Після цього визначається оптимальний варіант видалення родимок. Зрідка перед видаленням здійснюється гістологічне дослідження, але тільки у разі наявності підозр на переродження клітин. Лікар також може дати добро на видалення родимок за допомогою народної медицини.

 • . 3

  Як позбутися від родимок за допомогою народної медицини? Існує кілька способів в цьому напрямку: 1) щодня обробляти родимки свіжим соком чистотілу. При цьому зменшення родимок буде поступовим. Оскільки чистотіл отруйний, необхідно зберігати його сік, дотримуючись запобіжних заходів; 2) протирати родимки два рази на день соком з часнику, який необхідно зберігати в холодильнику. Вважається, що курс лікування таким методом становить 14 днів; 3) обробляти родимі плями соком кульбаби або ріпчастої цибулі. Застосування такого методу вважається більш довготривалим, тому більш радикальним відповіддю на питання: «Як прибрати родимку?» — Є наступні дві процедури; 4) прикладати до родимок кашку з сирої картоплі. Це можна робити за допомогою целофану і лейкопластиру. Така пов’язка зазвичай прикладається на 12 годин. Вважається достатнім здійснення 8-ми процедур. 5) протирати родимі плями 10 — 12% розчином оцтової кислоти 2 рази на добу, що призведе до їх поступового всихання і відпадіння. Прибрати родимку не є проблемою. Основне тут — це своєчасна діагностика якісних змін родимих плям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :