Як з’єднати патрон з проводом?

як з'єднати патрон з проводом ?

Вам знадобиться
 • Керамічний ізолятор
 • Латунні контакти
 • Провід
 • Кусачки
Інструкція
 • . 1

  Американський винахідник Едісон сконструював пристрій, що дозволяє утримувати електричну лампочку. Досі його винахід використовується повсюдно. Патрон є посередником передачі електричного струму джерела світла. Тому, якщо в приміщенні виникла необхідність повісити люстру, потрібно знати, як поєднати патрон з проводом. Патрон складається з наступних частин: циліндричний корпус з внутрішнім різьбленням, вкладиш, керамічний ізолятор. До нього приєднані два латунних контакту. З іншого боку ізолятора і проводиться кріплення проводів до контактів.

 • . 2

  Існує два способи кріплення. Відповідно до першого, кінець дроту скручується в «колечко» і надівається на гвинт, який міцно затягується в роз’ємі контактної пластини. Як підключити патрон для лампочки другим способом? Кінці дроту зачищаються від ізоляції і без закручування вставляються в контактні висновки, форма яких нагадує стаканчики. Потім вони затискаються за допомогою гвинтів.

 • . 3

  Як замінити патрон в люстрі, якщо він вийшов з ладу? Заміна патрона проводиться в тому випадку, коли руйнується якась його частина або обриваються контакти проводів. Якщо обгорів керамічний ізолятор, то його виймають з патрона. А до контактів нового ізолятора приєднуються дроти. Потім він вставляється в патрон і затискається спідницею. Причому сам патрон з люстри не знімається.

 • . 4

  Якщо колір ізолятора не змінився, і контакти в хорошому стані, то, ймовірно, перегоріли і обірвалися дроти. Залишки пошкоджених проводів потрібно обрізати і зачистити свіжі кінці. Знімати ізоляцію з проводу краще за допомогою кусачок. Перед тим як вставити дріт в патрон, його кінець у вигляді «кілець» або прямий треба лудити. Інакше місце з’єднання почне окислюватися і нагріватися.

 • . 5

  І, нарешті, якщо у патрона зруйнувався корпус, його потрібно заміняти повністю. Існує порядок дій, що визначає, як розібрати патрон люстри. Спочатку відвертається його спідниця, потім виймається ізолятор з контактами. І, нарешті, відвертається гайка, що утримує підставу. А ось при складанні нового патрона порядок дій зворотний.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :