Як з’єднати радіатори опалення між собою?

як з'єднати радіатори опалення між собою?

Вам знадобиться
 • Крани
 • Байпасний трубопровід
 • Пластикові труби
Інструкція
 • . 1

  Ремонт системи опалення в квартирах, будинках і офісах хоч і явище не особливо часте, але іноді трапляється. Визначившись з видом радіаторів і труб, виникає необхідність визначити, як з’єднати радіатори опалення один з одним і системою подачі теплоносія. Повністю сподіватися на досвід майстрів, яких наймають для установки, не зовсім правильно, оскільки нерідко трапляються помилки. Крім того, обв’язка батарей є елементом інтер’єру приміщення, що слід враховувати при плануванні загального дизайну кімнати. Залучені майстри можуть зовсім не розумітися на дизайні і в тому, яким чином система опалення буде поєднуватися з меблями або шпалерами. Тому питання: «Як поміняти радіатори в квартирі?» — Необхідно узгоджувати як з нюансами дизайну, так і проблемами з’єднання один з одним і системою подачі теплоносія.

 • . 2

  Як правило, стара планування обв’язки чавунних батарей у квартирах не враховувала можливість спуску повітря і зливу води, а також автономного відключення радіаторів без необхідності відключення всього стояка. Тому при покупці нових радіаторів опалення та їх з’єднанні з системою подачі теплоносія не слід повторювати стару планування. Недоліком старого планування обв’язки чавунних батарей також було те, що не передбачалося їх тимчасове зняття для здійснення ремонтних робіт на стіні, до якої вони монтувалися. Після установки таких батарей на відповідній стіні було проблематично поклеїти шпалери або здійснити шпаклівку. Другим недоліком старого планування з’єднання радіаторів було те, що залізні труби тягнулися на рівні батарей, вносячи значну лепту в дизайн кімнати.

 • . 3

  З появою біметалевих та алюмінієвих радіаторів з’явилася можливість не лише змінити дизайн приміщення за рахунок заміни батарей, а й поміняти планування їх з’єднання. Відповідно, недоліки старого планування обв’язки батарей слід врахувати перед тим, як встановити біметалічний радіатор. Для забезпечення можливості автономного відключення батареї і тимчасового її зняття для здійснення ремонтних робіт обв’язка повинна включати в себе байпасний трубопровід, а також крани (бажано три штуки на один радіатор). Два з цих кранів використовуються для перенаправкі теплоносія на байпас у разі зняття батареї, а один — відсікає подачу через байпас під час звичайного використання радіатора. Такий же підхід слід врахувати перед тим, як встановити алюмінієвий радіатор.

 • . 4

  Інша проблема — це вплив планування з’єднання батарей на дизайн інтер’єру приміщення. Старі чавунні батареї можна було закрити декоративними решітками. Але як закрити радіатори опалення одночасно з трубами, які тягнуться по стіні на рівні батарей? Для вирішення даного питання можна міняти розташування цих труб. Останні можна опустити до підлоги до рівня плінтуса або зовсім «втопити» в стіні або в підлозі. Для останнього варіанту краще використовувати пластикові труби.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :