Як за день позбутися прищів за допомогою зубної пасти?

як за день позбутися прищів за допомогою зубної пасти?

Вам знадобиться
 • Знання основних ефектів зубної пасти
 • Зубна паста на основі трав
 • Зубна паста білого кольору
 • Техніка нанесення на шкіру
 • Правила використання та протипоказання до застосування
 • Консультація фахівця
Інструкція
 • . 1

  На сьогоднішній день велику проблему серед молоді складають різні захворювання шкіри. Одне з них — це прищі. Вони можуть з’явитися внаслідок статевого дозрівання організму, в цьому випадку боротися з ними практично марно, потрібно тільки чекати. Другою причиною їх появи може послужити підвищена чутливість шкіри, активна діяльність сальних і потових залоз, а також недотримання правил особистої гігієни шкіри обличчя. Є багато засобів, що допомагають позбавитися від прищів. Розглянемо більш детально, як за день позбутися прищів за допомогою зубної пасти. Завдана на уражену шкіру, вона сприяє регулюванню діяльності пір, звужує кровоносні судини, зменшує пігментацію, а також має деяким анальгезирующим і заспокійливу дію, особливо якщо вона з ментолом.

 • . 2

  Найбільш ефективною для терапії прищів є паста на основі лікувальних трав. Це може бути шавлія, кора дуба, ромашка та багато інших корисні рослини. Всі вони з своєму складі містять різні компоненти. Наприклад, в корі дуба є дубильні речовини, які надають знеболюючий і протизапальний ефект. Ромашка має тонізуючий ефект, зміцнює шкіру, вирівнює її, звужує пори. При використанні такої пасти як місцевого лікування потрібно пам’ятати, що, в першу чергу, — це засіб для чищення зубів і не варто ним зловживати як препарат для лікування шкірних захворювань. Трави, що входять до складу будь пасти, нешкідливі для людини. Але проблема в тому, що часто багато з них є підробками і з точністю сказати, який у них насправді склад, складно.

 • . 3

  Для позбавлення від прищів потрібно пам’ятати, що застосовується тільки біла зубна паста. Якщо вона кольорова або має у своєму складі відбілюючі кристали, то вона буде марна. Крім того, відбілюючі речовини при місцевому застосуванні можуть викликати роздратування шкіри, що призведе до ще гірших наслідків, ніж були раніше. Кольорові ж компоненти можуть змінити колір шкіри, залишити плями. Цьому може сприяти тривалий вплив пасти на уражену область (паста наноситься на всю ніч і змивається тільки вранці). Краще всього купити зазвичай не дорогу пасту на основі трав. Такі продаються в будь-якому спеціалізованому магазині або аптеці. Білий колір буде сприяти зниженню пігментації шкіри, зменшення червоності та частковим її відбілюванню.

 • . 4

  Потрібно не тільки знати як позбутися прищів за допомогою зубної пасти, а й чітко знати техніку проведення цієї маніпуляції. Отже, спершу необхідно взяти трохи білої пасти і за допомогою палички або іншого чистого предмета по черзі змащувати кожен прищик. Іншу, неушкоджену частину шкіри чіпати не слід. Дана процедура проводиться на ніч перед сном. У такому вигляді особа залишають до ранку, а потім все змивають. Дуже важливо стежити за тим, щоб вночі зубна паста не змащувалася і не потрапляла в очі, інакше може виникнути подразнення слизової. Після першого дня у більшості людей спостерігається стійке поліпшення у вигляді зниження червоності і запалення. Таку маніпуляцію коштувати виробляти до повного лікування. Але й після нього не варто розслаблятися. Рекомендується ретельно стежити за станом шкіри.

 • . 5

  Дуже важливий той факт, що постійне застосування зубної пасти від прищів може сприяти розвитку різних дерматитів. Тому вона протипоказана для людей з чутливою шкірою, різними дерматологічними захворюваннями. При нанесенні її на шкіру потрібно суворо дотримуватися правил особистої гігієни: чи не видавлювати прищі руками, руки завжди повинні бути чистими, в іншому випадку можливе попадання інфекції. Зубна паста не повинна бути з вичерпаним терміном придатності. Палички, якими вона наноситься бажано мають бути стерильними. Все це відіграє дуже важливу роль, так як найменше відхилення від інструкції може призвести до небажаного результату. Крім того, потрібно пам’ятати, що паста наноситься виключно тільки на прищі, неушкоджені покриви повинні бути чистими. Бажано також вмитися.

 • . 6

  Як вже було сказано вище, зазвичай паста з травами не представляє небезпеки для організму людини. Але проте перед її використання обов’язково потрібно проконсультуватися з фахівцем: косметологом або лікарем — дерматологом. Він розповість про всі позитивні і негативні сторони цього способу очищення шкіри. Існує безліч інших способів боротьби з прищами. До них відноситься застосування різних відварів і настоїв, наприклад з ромашки, шавлії, звіробою. Є безліч сучасних кремів і лосьйонів, які продаються в аптеці. Хороший ефект дають очищають маски: з глиною, соком лимона, травами, яєчним білком та інші. Важливо знати, що при неправильній догляді (видавлюванні прищів) можуть утворитися рубці, які не зникають довгий час і можуть залишитися до кінця життя.

 • . 7

  В даний час безліч молодих людей зазнали на собі результати застосування зубної пасти. І потрібно відзначити, що вони цілком надихаючі. Практично кожен задоволений ефектом. Тільки потрібно пам’ятати, що постійно користуватися таким способом ніхто не стане, в силу цього першочерговим завданням для всіх є дотримання простих правил особистої гігієни шкіри обличчя, періодичні походи до косметолога або дерматолога, а також своєчасне і адекватне лікування прищів. Адже обличчя людини — це те, на що в першу чергу дивляться. Кожна людина хотіла б мати гарне, чисте обличчя. По ньому можна багато що сказати про людину, тому утримувати його варто в чистоті й охайності. Хороший зовнішній вигляд, чиста шкіра — це запорука гарного спілкування з іншими людьми, позитивної оцінки оточуючих і як наслідок цього успіх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :