Як за допомогою магії влаштувати особисте життя?

як за допомогою магії влаштувати особисте життя?

Вам знадобиться
 • Змови
 • Дар
Інструкція
 • . 1

  Якщо людина самотня протягом досить тривалого часу то, він намагається всілякими силами знайти свою справжню любов і влаштувати своє особисте життя. Перепробувавши безліч різних способів люди, починають задавати питання як за допомогою магії можна влаштувати своє особисте життя і знайти коханого. Є кілька способів магічного впливу на свою долю, і допомогти в пошуках справжньої любові. Для досягнення бажаного ефекту можна скористатися магією фен-шуй, а саме допомогти влаштувати особисте життя допоможуть кімнатні рослини, які будуть не тільки прикрасою квартири, але також вони будуть виділяти позитивну енергію. Якщо людина володіє імпульсивним і запальним характером і його настрій кардинально змінюється під впливом будь-яких життєвих ситуацій, тоді йому потрібно в будинку тримати кактус, який буде поглинати негативну енергетику. Щоб знайти свою любов і знайти щастя, неодмінно в будинку на столі повинна стояти ваза з жовтими тюльпанами. А біля свого робочого місця неодмінно потрібно поставити вазон з бамбуком, це допоможе залучити особина протилежної статі.

 • . 2

  Також влаштувати своє особисте життя можна і за допомогою традиційної магії, однак тут виникає питання, як навчитися магії. Природно наважуючись скористатися приворотом, варто пам’ятати те, що приворот нічого доброго не приносить і якщо є інші варіанти, то не варто ні в якому разі до нього вдаватися. Проте якщо є впевненість хоча б у найменшій взаємної симпатії і немає ніяких перешкод для щасливого спільного життя, тоді варто скористатися приворотом для того щоб трохи підштовхнути коханої людини до активних дій. Існує безліч різних привороту, такі як привороти по чакрам, привороти народної магії, рунічні, а також енергетичні привороти. Перш ніж приступити безпосередньо до самого привороту, необхідно провести ретельну діагностику людини, тобто потрібно обов’язково зробити розклад на картах, і визначити, як можна впливати на людину, дізнатися, чи немає на ньому захисту від привороту і магічного впливу. Після цього потрібно провести певний обряд, який допоможе підготуватися до майбутнього привороту, а потім виконати і сам приворот. Через деякий час необхідно закріпити дію привороту.

 • . 3

  Якщо ж людина піддається різного роду привороту або змовою потрібно знати, як позбутися від чорної магії. Щоб захиститися від чорної магії, необхідно поставити оберіг і захист від темних сил. Також якщо вже присутня на людині якась псування або чаклунство, їх потрібно знімати за допомогою фахівців, які допомагають позбутися від злих чар. Для того щоб позбутися від злих чар і впливу чорної магії, також необхідно проводити відповідні ритуали, спрямовані на знищення чаклунства і псування. Навіть якщо людина звикла заробляти на життя своєю власною працею і має підвищену працездатність, все ж не відмовиться отримати додаткові гроші. Багато хто задається і питанням як залучити гроші, магія, спрямована на залучення грошей і успіху є однією з самих найдавніших, тому як людей у всі часи цікавило це питання. Існує дуже багато способів, які допомагають людині привернути успіх і гроші, це і різні обряди, і ритуали і наговори, які потрібно виконувати в певній послідовності в потрібний день і потрібний час. Проводити такі ритуали можна як самостійно, за умови наявності достатнього досвіду, а також скористатися послугами професіоналів, які допоможуть притягнути в будинок успіх, гроші і звичайно ж любов.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :