Як за тиждень прибрати боки без особливих зусиль?

як за тиждень прибрати боки без особливих зусиль?

Вам знадобиться
 • Фрукти, овочі та інші корисні продукти
 • Обруч
 • Гантелі або пляшки з водою
 • Коробка сірників
Інструкція
 • . 1

  Коли людина починає повніти, то більшою мірою жир починає накопичуватися в області талії. Безумовно, такий недолік істотно псує фігуру і вже не кожна жінка зможе зважитися надіти на себе обтягуючий одяг, оскільки весь накопичений жир буде видно. У виду цього виникає необхідність позбутися від нагромадилося жиру в області талії, причому хочеться зробити це якомога швидше. Слід зазначити, що ефективність вирішення питання, як за тиждень прибрати боки, залежить від того, наскільки сильно жінка страждає повнотою. Якщо жирові відкладення занадто істотні, то за тиждень вирішити проблему не вдасться, але помітно прибрати боки все ж вийти. Тому, потрібно запастися терпінням і протягом усього тижня виконувати рекомендації і необхідні заходи.

 • . 2

  У першу чергу слід відзначити, що боки у вигляді жирових відкладень з’являються в результаті з’їдених солодощів, а також інших калорійних продуктів. Тому, якщо є бажання і необхідність позбутися зайвих сантиметрів на талії, то потрібно кардинально змінити раціон харчування. Солодощам, випічці, копченостям, а також продуктам, призначеним для швидкого перекусу, спиртним напоям, навіть у мінімальній кількості, місця на столі бути не повинно. Необхідно включити в раціон тільки корисні продукти, які здатні приносити організму користь. Також слід пам’ятати, що їсти після 6 вечора, не рекомендовано, оскільки продукти, з’їдені після зазначеного часу відкладаються у вигляді жиру на боках, і не тільки. У цей час допускаються лише фрукти і овочі, або нежирні молочні продукти.

 • . 3

  Для вирішення проблеми, як прибрати боки за тиждень, слід відмовитися і від куріння, хоча б на цей період. Вся справа в тому, що сигарети негативно впливають на процес спалювання жиру і значно його сповільнюють. Відмовившись від такої шкідливої звички, можна прискорити процес спалювання жиру. Ще один важливий момент — це очищення кишечника. Для швидкого очищення знадобитися зробити клізму. Для цього потрібно взяти воду в кількості 2 літра, що дозволить вивести з організму шлаки, а також інші шкідливі речовини, вміст яких також перешкоджає спалюванню жиру. Після проведення такої процедури боки, а також живіт стануть менш помітними. У повсякденному житті кишечник можна очищати продуктами харчування, які містять клітковину у великій кількості, але, таким чином, очищення відбувається повільно.

 • . 4

  Задавши питанням, «як прибрати боки за тиждень?», Важливо не забувати і про виконання фізичних вправ. Вони допомагають активно спалювати жирові відкладення, роблять шкіру пружною і еластичною. Крім того, заняття спортом надають енергію, яка так необхідна для досягнення наміченої мети. Для того щоб позбутися від жиру в області боків, необхідно виконувати вправи, розраховані на нижній, а також верхній прес. Такі вправи не тільки позбавляють боки від скупчився жиру, але і не призводять до появи нової порції зайвих кілограм в цій галузі. Одним з найбільш дієвих і корисних вправ є кручення обруча. Необхідно щодня протягом 15 хвилин здійснювати з ним кругові рухи талією. У підсумку за тиждень таких занять можна скинути від 1 до 3 сантиметрів.

 • . 5

  Також рекомендовано виконувати нахили в сторони. Чим більше подібних рухів буде зроблено, тим краще для фігури. Проте варто пам’ятати, що сильно напружувати свій організм, особливо в перші дні занять зовсім не варто. Тіло повинне поступово звикати до навантаження, інакше можна серйозно пошкодити м’язи. При виконанні різних нахилів, а також інших вправ, розрахованих на ліквідацію жирових відкладень, що скупчилися в області талії, можна скористатися гантелями. Вони дозволяють створити додаткове навантаження і прискорити результат. У тому випадку, якщо немає можливості займатися з гантелями, можна скористатися звичайними пляшками, наповнивши їх водою. Вага гантелей потрібно збільшувати поступово, а не відразу брати занадто важкі, інакше можна потягнути м’язи.

 • . 6

  Корисно також виконувати вправи, спрямовані на повороти. Якщо щодня виконувати по 30 поворотів у кожну сторону, то вже через кілька днів буде помітний непоганий результат. Ефективно допомагає і таку вправу. Треба взяти коробку сірників і розкидати її по підлозі. Потім, всі розкидані сірники потрібно зібрати. Для цього потрібно нахилятися, але ноги не згинати. Нахилившись, необхідно піднімати тільки по одній сірники і так продовжувати робити, поки не збереться повністю весь коробок. Виконувати вправи потрібно щодня протягом усього тижня, а після, щоб не втрачати отриманий результат, можна також продовжувати займатися спортом. Якщо немає можливості займатися кожен день, то можна виконувати вправи хоча б через день. Найголовніше, щоб тренування проходили регулярно.

 • . 7

  Корисно робити обгортання, які допомагають позбутися жирових відкладень в області талії, і не тільки. Як засіб для обгортання можна взяти глину, мед, водорості. Якщо вирішено робити медові обгортання, то цей продукт має бути тільки натуральним і до нього можна додати додаткові інгредієнти, наприклад гірчицю. Наноситься засіб для проведення обгортання на шкіру в області боків, а потім необхідно обернутися харчовою плівкою. Непогано було б у цей момент виконати фізичні вправи. По закінченню 40 хвилин засіб можна змивати, а на шкіру нанести зволожуючий або живильний крем. Ось за допомогою таких заходів можна за короткий термін позбутися від боків і мати струнку і красиву талію. Але, найголовніше, не втратити отриманий результат і продовжувати займатися далі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :