Як за тиждень сісти на шпагат в домашніх умовах: вправи

як за тиждень сісти на шпагат в домашніх умовах: вправи

Вам знадобиться
 • М’який килимок
 • Зручна одяг
 • Сила волі
Інструкція
 • . 1

  Будь-яка людина, що цікавиться домашніми тренуваннями, знає про те, що хороша розтяжка — ознака відмінної фізичної форми. Прийнято вважати, що сісти на шпагат може тільки добре тренована людина, однак це вірно лише частково. Всупереч існуючому поширеній думці, сісти на шпагат може абсолютно кожен і для цього потрібно всього лише певна частка завзятості і сила волі. Крім того, це доступно не тільки молодим людям, але й людям більш старшого віку. Фахівці розповідають про те, як за тиждень сісти на шпагат в домашніх умовах і при цьому докласти мінімум зусиль. Тим, хто здасться такою метою, важливо пам’ятати про існування простого правила: кожен день потрібно відводити на тренування строго певний час і неухильно дотримуватися встановленого режиму.

 • . 2

  Важливо пам’ятати про те, що виконання такої вправи піде на користь далеко не кожному. При існуванні певних проблем зі здоров’ям від шпагату доведеться відмовитися, так як посилене навантаження в даному випадку не принесе нічого, крім шкоди. Подібного роду тренування категорично заборонені людям з важкими травмами хребта, болях у попереку, а також при ударах ніг. Шпагат протипоказаний при запалених тазостегнових суглобах і в разі наявності тріщин у кістках. Саме тому перед тим, як приступити до активних тренувань, потрібно адекватно оцінити стан свого здоров’я і, при необхідності, обговорити це питання зі своїм лікуючим лікарем. Спеціаліст обов’язково допоможе у визначенні ступеня допустимого навантаження і дасть слушну пораду.

 • . 3

  Перед тим, як сісти на шпагат за тиждень в домашніх умовах, варто задуматися про те, наскільки це необхідно, адже такі активні тренування можуть нашкодити здоров’ю. Важливо відзначити, що досягти позитивного результату всього за тиждень може тільки повністю здорова людина, що знаходиться в прекрасній фізичній формі. Тим же, хто до цього не займався своїм тілом, а також людям після 30 років, можна порадити дещо збільшити цей часовий проміжок. У кожному разі, всі тренування будуть включати чотири основні етапи: розминка, вправи на розігрів м’язів, сама розтяжка, а також розслаблення. Вправи на розминку можуть бути абсолютно будь-якими: нахили голови, тулуба, ходьба на місці. Мета розминки — зігрівання тіла і посилення циркуляції крові.

 • . 4

  Для розігріву м’язів чудово підходить біг на велотренажері, стрибки через скакалку та інші активні вправи. Як тільки в тілі почне відчуватися жар, можна зробити висновок про те, що м’язи добре розігрілися, запустилися процеси, спрямовані на спалювання жиру, що дає можливість приступити до вправою на розтяжку. Починати розтяжку бажано з махів ногами. Для цього потрібно виконувати махи вперед, в сторони і назад, стоячи при цьому на одній нозі. Кожен рух слід повторити не менше 8 раз, після чого затримати ногу в положенні, паралельному підлозі, на протязі 30 секунд. Наступна вправа, яке слід виконати, — це «випади» на ліву і праву ногу по черзі з положення стоячи. При цьому важливо розгойдуватися вперед, залишаючи іншу ногу абсолютно прямій.

 • . 5

  Далі слід встати на повний зріст, розставити ноги на ширину плечей і спробувати дотягнутися двома руками до підлоги, а після можна спробувати дотягнутися до кожної ноги по черзі. Всі вправи потрібно повторювати не менше 10 раз і робити це дуже акуратно, так як будь-які різкі рухи при виконанні такої розтяжки заборонені. Після описаного комплексу вправ необхідно сісти на підлогу, витягнувши перед собою ноги. Далі потрібно спробувати дотягнутися двома руками до шкарпеток, а після цього розвести ноги в різні боки і дотягуватися до них по черзі пальцями обох рук. Ця вправа також вимагає уваги і зібраності. При його виконанні груди повинна стосуватися колін, а спина ні в якому разі не повинна вигинатися, так як це може істотно підвищити ризик травматизму, який і без того досить великий.

 • . 6

  Після виконання вищеописаного вправи в перебігу 10 — 15 хвилин слід розвести ноги в різні боки, витягнути тулуб вперед, покласти лікті на підлогу, потягнутися і спробувати сісти на шпагат з такого становища. На початкових етапах це може здатися досить складним, але фахівці запевняють, що після тижня активних тренувань завдання вже не здаватиметься важкоздійснюваним. Тим, хто хоче домогтися бажаного результату за короткий термін, потрібно пам’ятати про те, що в даному випадку знадобляться щоденні тренування, достатньо тривалі за часом. По закінченні кожного тренування не варто забувати і про необхідність розслабити тіло. Для цього можна лягти на підлогу і постаратися повністю розслабитися, дозволивши м’язам трохи відпочити від активних навантажень, тим більше якщо вони були тривалими.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :