Як за тиждень відростити вії: кращі рецепти

як за тиждень відростити вії : кращі рецепти

Вам знадобиться
 • Туш
 • Фарба для брів
 • Обліпихова
Інструкція
 • . 1

  Дівчата бажають виглядати красиво, а особливо вони хочуть довгі вії, щоб погляд здавався виразним. Як за тиждень відростити вії? Зараз у магазинах можна знайти величезну кількість коштів для росту вій, це може бути туш для зростання або для їх зміцнення. Можна скористатися такими засобами, або вдатися до народних засобів. Для росту вій допоможуть такі масла, як обліпихова або касторове, потрібно просто щодня наносити таку олію на вії і ефект не змусить себе чекати. Щоб ваші вії росли ще швидше, робіть масаж століття.

 • . 2

  Як зробити пухнасті вії? Для початку віям потрібен певний догляд, коли лягаєте спати обов’язково знімайте макіяж з очей, бо якщо цього не робити це може привести до передчасного старіння шкіри навколо очей. Також потрібно піклуватися про своє харчування, адже це теж запорука гарної зовнішності, а значить і красивих густих вій. Дозвольте своїм віям відпочити і не наносити туш на свої очі, хоча б день. Також придбайте спеціальні масла, як і згадувалося можна використовувати касторову олію. Проходження таким ради, дозволить зробити ваші вії густіше і пишніше.

 • . 3

  Красиві вії також потребують і в правильній туші. Ваша туш засохла, але не варто її відразу викидати, її можна ще й використовувати. Як розбавити туш для вій? Найбільш простий спосіб розбавити туш — це проста кип’ячена вода. Додайте кілька крапель кип’яченої води в улюблену туш і продовжуйте її використання, але такий спосіб підходить для туші на водній основі.

 • . 4

  Наші брови, як і вії теж потребують догляду. Красива форма брів підкреслить очі, ну і звичайно довгі вії теж не потрібно відкидати в сторону. Як пофарбувати брови і вії? Звичайно, для вій існує величезна кількість видів туші, так це можуть бути подовжує туш, водостійка, об’ємна. Зробивши свій вибір, потрібно правильно нафарбувати вії, краще всього використовувати таку туш, яка не буде залишати грудочок, а вії будуть виглядати природно і не будуть перевантажувати образ. Коли фарбуєте вії, намагайтеся профарбовувати кожну вію, але тільки не перестарайтеся. Хочете, зробити брови яскравіше, для цього найкраще підійде спеціальна фарба для брів. Придбайте по відтінку брів таку фарбу і легкими рухами нанесіть на брови. Тепер зовнішній вигляд дівчини буде приголомшливим і приводити всіх в захоплення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :