Як забрати будинкового при переїзді?

як забрати будинкового при переїзді ?

Вам знадобиться
 • Річ зі старого будинку
 • Щира віра і бажання
 • Подарунок для будинкового
Інструкція
 • . 1

  Не всі і не завжди можна пояснити фізичними законами або якимись буденними речами. Для таких ситуацій у наших предків були свої поняття, вони жили у світі, повному будинкових, лісовиків та інших сил, які могли допомагати або заважати людині. Будинкові за замовчуванням вважалися господарями будинку, до них ставилися з повагою і ніколи не залишали в старому будинку при переїзді. Часи змінилися, але й сьогодні важлива інформація про те, як забрати будинкового при переїзді. Домовик не може покинути будь-яку квартиру або будинок просто так, йому необхідна річ, на якій він «переїде» на нове місце.

 • . 2

  Дуже важливо, щоб така річ до цього перебувала в будинку дуже довго, тобто була добре знайомою домовому. Для цих цілей, наприклад, використовувався віник, валянок. Але краще, якщо це буде скринька, корзинка, тобто щось, що має кришку. Забрати будинкового не так складно, як зібрати речі для переїзду, але підходити до цієї справи потрібно з щирою вірою. Приготувавши річ для переїзду, можна покласти в неї подарунок — цукерку, печиво, таким чином, принаджуючи ласуна-домовика.

 • . 3

  До того як підготуватися до переїзду, слід поговорити з домовиком, пояснюючи, що на новому місці буде краще, і розповідаючи, що його там чекає. А в ніч перед безпосереднім від’їздом залишити підготовлену річ в куточку на кухні і запросити домовика поїхати разом. Якщо в будинку є кішки, то можна поспостерігати, як кішки переносять переїзд. Вони відчувають будинкових і ведуть себе поряд з ними неспокійно. За цією ознакою можна визначити — чи погодився маленький господар влаштовуватись на новому місці.

 • . 4

  Особливо важливо те, як покликати будинкового при переїзді, він вимагає до себе шанобливого ставлення. Слід називати його «дідусем», «хазяїном» і говорити підкреслено ласкаво. Вранці не варто відкривати шкатулку або кошик, яка була приготована для домовика. Не потрібно відразу відкривати кришку і на новій квартирі. Краще віднести корзинку в куточок кухні і оголосити «дідусеві», що тепер він може розташовуватися в новому будинку. Після чого залишити її в кімнаті і піти, надавши можливість домовому вийти і відшукати собі нове затишне місце.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :