Як забрати накопичувальну пенсію?

як забрати накопичувальну пенсію?

Вам знадобиться
 • Відповідну заяву до Пенсійного Фонду
 • Банки, державні та недержавні установи
Інструкція
 • . 1

  Накопичувальна пенсія. Ця тема дуже хвилює росіян і саме з нею пов’язана більшість питань, на які не завжди знаходяться відповіді. Багато хто задається питанням, як забрати накопичувальну пенсію або ж перевести її в іншу структуру. Нещодавно прийнята поправка передбачає два варіанти отримання накопичувальної пенсії. Можна забрати всю суму відразу, подавши відповідну заяву до Пенсійного Фонду, а можна отримувати її поетапно. Питання зняття накопичувальної пенсії схожий на питання, як оформити пенсію в Росії, за кількістю варіантів.

 • . 2

  Здійснити операцію можна через банки, державні та недержавні установи, однак варто бути обережним, оскільки разом з ажіотажем з’являються аферисти, бажаючі заробити, тому перекладати свої гроші слід тільки в надійні структури. Проблему, полягає в тому, як розрахувати коефіцієнт пенсії, вирішити тепер теж не просто. Громадянам надаємо на вибір залишити без змін накопичувальну частину в розмірі 6%, щоб зняти велику суму, або зменшити цю квоту до 2%, створивши тим самим резерв.

 • . 3

  Багато хто думає над питанням, як перевести пенсію в нпф (недержавний пенсійний фонд). Певний сенс у цьому є, оскільки в недержавних установах відсотки нараховуються значно більше, проте, щоб потім забрати гроші, потрібно в першу чергу ознайомитися з ліцензією організації. Не варто довіряти установам, що пропонують захмарні відсотки і що почав своє існування недавно, оскільки в цьому випадку, до своїх коштів можна і не добратися.

 • . 4

  Водночас нова поправка не вирішує питання, як отримати страхову пенсію, оскільки пенсійна формула до кінця не розроблена, а тому й забрати гроші поки не можна, однак питання цей обіцяють вирішити протягом найближчого часу. Водночас, Пенсійний фонд приймає заявки на отримання коштів. Всі питання щодо зняття або перекладу накопичувальної пенсії найкраще вирішувати з юристом, компетентним у даній сфері діяльності, щоб потім не залишитися біля розбитого корита.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :