Як забронювати квиток на потяг по телефону?

як забронювати квиток на потяг по телефону?

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Номер телефону агенства
 • Гроші для викупу квитка
Інструкція
 • . 1

  Для багатьох ділових людей такий сервіс, як замовлення залізничного квитка по телефону дуже важливий. Це зручно тим, що не треба нікуди йти чи їхати, варто лише набрати потрібний номер телефону — і всі проблеми будуть вирішені. Для цього потрібно буде лише трохи доплатити, і тоді не доведеться переживати, що вчасно не вдасться виїхати. А також це потрібно тим, хто не має можливості замовити квиток через інтернет. У деяких містах можна замовити квиток по телефону, також є можливість оформити доставку даного квитка на будинок або навіть в офіс.

 • . 2

  Зробити замовлення квитка на поїзд по телефону можна, зателефонувавши в залізничне агентство міста, в якому живе людина, або в найближчому районі чи області, де є дане агентство. Телефон даного агентства легко знайти як в інтернеті, так і в будь-якому телефонному довіднику, а також можна уточнити в довідковій вокзалу залізниці. Після того, як знайдений номер телефону, і людина набрав його, йому повинен відповісти вільний оператор, який уточнить, куди дана людина збирається їхати, звідки виїжджати, який час його цікавить, а також скільки людина їде разом з ним, який тип вагона йому буде краще (купе, СВ, плацкарт, а може загальний, або сидячий).

 • . 3

  Наступне, що він повинен запитати — це те, яке місце необхідно в поїзді (наприклад, нижнє, верхнє, бокове, також потрібно сказати, що переважно, якщо воно буде не біля туалету, а де -нибудь в середині вагона). Якщо у людини є якісь пільги, то це теж потрібно буде повідомити оператору, щоб він повністю володів ситуацією і міг запропонувати потрібний квиток і потрібне місце у вагоні. Необхідно пам’ятати, що бронювання квитка на поїзд по телефону, є потрібною послугою для кожної людини, якщо той хоче виїхати вчасно. Оператору необхідно перевірити, які є вільні місця, і запропонувати найбільш підходящий варіант. Після чого потрібно вибрати той варіант, який підходить пасажиру, і продиктувати свої дані і дані того, хто з ним їде.

 • . 4

  До них відносяться: ПІБ, номери паспортів, свідоцтво про народження, документи для підтвердження пільги, вік дитини, так як потрібно уточнити, який квиток брати, звичайний дорослий чи дитячий. І тільки після цього потрібно буде уточнити спосіб того, як будуть викуповуватися дані квитки. Можна оформити кур’єрську доставку на будинок або в офіс, тому потрібно обумовити адресу доставки. Також потрібно знати, що забронювати квиток на потяг по телефону і оформити це кур’єрською доставкою можна, тільки якщо людина знаходиться в місті, де розташоване дане агентство. Зазвичай же квитки викуповують в строго позначених для цього касах, але їх головний плюс в тому, що черга в неї набагато менше, ніж у звичайну.

 • . 5

  Даний квиток необхідно викупити не менше ніж за годину до відправлення поїзда. Потрібно сказати, що забронювати квиток по телефону можна від 1 до 45-ти діб до відправки потрібного поїзда. Можливість бронювання квитків є тільки всередині Росії, або в країни СНД, міжнародні ж квитки так придбати не можна. Для цього все одно потрібно буде звернутися безпосередньо в касу, особисто тому, хто збирається їхати. Не можна забувати про те, що за бронювання необхідного квитка береться збір за сервіс. Стягуватися він буде за кожне місце, в кількості встановленої суми. За доставку ж доведеться заплатити подвійну суму обслуговування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :