Як забути людину: поради психолога

як забути людину: поради психолога

Вам знадобиться
 • Переоцінка цінностей
 • Ручка і аркуш паперу
 • Нові знайомства
 • Подруги
 • Зміна іміджу
 • Щоденні радості
Інструкція
 • . 1

  Переоцінка цінностей. Коли партнер кидає, то хочеться спробувати повернути його або померти, але слід взяти себе в руки і знайти в собі сили жити далі повноцінним життям. Після розставання з коханою людиною слід провести переоцінку цінностей, а саме зрозуміти, які почуття він викликає. Нерідко після такого аналізу з’ясуються, що випробовуване почуття не є любов’ю, і розрив буде пережити набагато легше. Найчастіше люди триматися за свою другу половинку, тільки тому, що їм так зручно або вони просто звикли бути з цією людиною, а зовсім не через велику любов. Але якщо ж, це все-таки любов, то слід поважати рішення партнера розірвати відносини і спробувати забути його, побажавши від усього серця величезного щастя в особистому житті.

 • . 2

  Опис проблеми. Психологи на питання про те, як забути людину, радять озброїтися ручний і кількома аркушами паперу, і написати про всі накопичені проблеми. Потрібно написати на папері всю історію відносин від початку до кінця, дуже важливо, згадати не тільки хороші моменти, проведені разом, а й негативні ситуації. Можна не соромитися у виразах, адже ці записи ніхто не побачить, але вони дуже важливі для автора. Після того як вся історія буде написана, слід в кінці листа підписати наступну фразу: «Це було в моєму житті» і поставити свій підпис. Потім потрібно взяти сірники або запальничку і спалити листок, а поки він горить, слід уявляти, що вогонь знищує всю тугу за коханій людині. Як правило, після такої вправи стає набагато легше, і депресія йде разом з тугою і смутком.

 • . 3

  Робота. Розмірковуючи над тим як забути людину, з яким нещодавно стався розрив, слід віддавати весь свій вільний час роботі. Діючи, таким чином, можна не тільки викинути з голови свого недавнього партнера, але і просунутися по кар’єрних сходах, адже незабаром керівник компанії помітить таке завзяття, і обов’язково запропонує вищу посаду, підвищить заробітну плату або випише премію. Якщо ж, на роботі немає ніяких термінових справ, то завжди можна знайти підробіток, яка може і не принесе довгоочікуваного підвищення, але зможе дати додатковий дохід. А це дуже непогано, так як на незаплановані гроші можна буде придбати, те, що давно хотілося, але не вистачало коштів.

 • . 4

  Нові знайомства. Звичайно, щоб залікувати душевні рани після розставання з коханою людиною потрібно час, але не потрібно кожен день сидіти вдома і впиватися своїм горем, необхідно виходити в люди і заводити нові знайомства. Незайвим буде влаштувати з близькими подругами невеликий дівич-вечір, звичайно, стриптизерів, запрошувати не потрібно, а от просто посидіти і поговорити по душах буде якраз до речі, так можна буде відволіктися від своїх проблем. Можливо, подруги допоможуть слушною порадою, або у них на прикметі є цікавий самотній чоловік, з яким вони незабаром влаштують побачення, і він виявиться непоганою людиною. Можна також сходити на виставку чи музей і там познайомитися з ким-небудь, головне не сидіти вдома, а продовжувати вести нормальне життя.

 • . 5

  Радість. Безсумнівно, розрив з коханою людиною дуже ранить, але перш за все, потрібно думати про себе, тому щоб біль скоріше залишила, потрібно дарувати собі кожен день радість, тільки так можна буде вивести себе з депресії. Тому слід сісти і подумати, що може принести величезну радість, можливо, це буде шоколадний торт, так от і не треба собі відмовляти в такому маленькому капризуванні, тільки захоплюватися солодощами не варто, а то доведеться зганяти зайві кілограми в компанії з тренажером. Багатьом дівчатам невимовне задоволення доставляє похід по магазинах, тому слід зайнятися шопінгом, але краще це робити в компанії подруг, які з радістю підтримають цю ідею. У процесі походу по магазинах, всі печалі розвіються, а біль від розставання не буде такою сильною, а незабаром можна буде подумати і про те, як знову впустити у своє серце це світле і хвилююче почуття.

 • . 6

  Зміна зовнішності. Щоб забути кохану людину, слід сконцентрувати всю свою увагу на собі і внести зміни у свою зовнішність. Почати слід з зачіски, можна кардинально змінити колір волосся або зробити собі модну стрижку. Після цього слід зайнятися своєю фігурою і записатися в спортзал, незайвим буде походити на які-небудь косметичні процедури. А як тільки фігура буде відповідати очікуванням, можна подумати і новому одязі, а заразом і про зміну іміджу. Так можна буде відчути себе на багато молодше, а завдяки карколомного увазі багато чоловіків будуть обертатися у слід і просити номер телефону. Після розставання з коханою людиною, важливо зрозуміти, що життя не закінчилося, тому не потрібно зациклюватися на своєму горі, краще почати будувати плани і постаратися отримувати задоволення від кожного прожитого дня.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :