Як забути людину, яка подобається?

як забути людину, яка подобається?

Вам знадобиться
 • Сила волі
 • Наполегливість
 • Бажання забути
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб забути людину, яка подобається, в першу чергу потрібно поставити запитання, які почуття ця людина викликає. Можливо, це просто легка симпатія або ж фізичний потяг. Якщо не проаналізувати спочатку ці почуття, то позбутися від них буде дуже важко — практично неможливо.

 • . 2

  Поступово забути про людину можливо, якщо менше думати про його достоїнства, а більше — про недоліки. Треба згадати погані моменти з цією людиною, про те, що в ньому поганого. Ці думки будуть відштовхувати від цієї людини, до якого колись була симпатія. Також потрібно пам’ятати, що він — ні чим не примітна особа, такий же, як усі. І існують інші люди — можливо, навіть краще. Потрібно заводити нові знайомства, а не озиратися в минуле.

 • . 3

  Потрібно навчитися контролювати свої думки. Якщо об’єкт симпатії приходить в голову, слід відразу ж чимось відволікатися — не потрібно давати цим думкам залишатися. Можна придумати хобі, зануритися головою в яку-небудь роботу, не давати думкам про цю людину бути в голові. З часом ці думки стануть зменшаться, а потім і зовсім зникнуть. Таким чином можна придушити симпатію силою думки.

 • . 4

  Також слід уникати контакту з цією людиною, намагатися не перебувати з ним в одному і тому ж місці. Якщо це колега по роботі або однокласник в школі — буде складніше. Але все ж таки бажано перервати всі зв’язки, потрібно видалити його з телефону, зі сторінки в контакті — скрізь, де він присутній. Після того як видалення станеться, в душі може виникнути якесь полегшення — значить, це вірний шлях, і придушити потяг стане легше.

 • . 5

  Навіть якщо ця людина видалений скрізь, де тільки можна, важливо усвідомити, що всі відносини припинені, надії на майбутнє не буде. Життя коротке, не потрібно будувати ілюзії — краще йти вперед до нового — можливо, більш прекрасного. Потрібно змиритися з тим, що людина, яка дуже подобається, ніколи не повернеться. Краще його просто відпустити, побажавши йому щастя.

 • . 6

  Головний момент — не варто шукати в новому обранцеві схожі риси людини, до якого колись виявлялася симпатія. Тим більше не можна порівнювати їх. Інакше нові відносини ніколи не будуть складатися нормально, зате муки гарантовані. Потрібно зрозуміти, що все скінчилося, що була довга робота над тим, як забути людину, яка подобається. І не можна просто так пустити все на самоплив. Це навіть неповага до себе.

 • . 7

  Найкращим виходом, щоб забути того, хто подобався, буде робота над собою. Можна помінятися фізично. Наприклад, пофарбувати колір волосся, зробити нову стрижку, зайнятися своїм тілом. Загалом, міняти зовнішність, змінюватися на краще. Якщо людина змінюється зовні, то він змінюється і всередині. Також головне — не забувати посміхатися. Посміхатися завжди, навіть якщо іноді стане сумно через об’єкта симпатії. Зараз варто знайти нове заняття і нових друзів, які не дадуть нудьгувати, а вже тим більше — думати про минулу пасії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :