Як забути сон: перевірений метод

як забути сон: перевірений метод

Вам знадобиться
 • Ліжко
 • Подушка
 • Ковдра
 • Сонник
Інструкція
 • . 1

  Сон дозволяє нам відпочити. Сни бачать усі люди. Однак далеко не щоночі може що-небудь присниться. Якщо людина сильно втомлений, то засне він сильно і дуже глибоко, і врядли вже йому присниться сон. Але й ті, хто сильно стурбований і стривожений, або посилено думає над чим-небудь, обов’язково побачить продовження своїх думок. Багато вчених вважають, що сон — це відображення реальності людини. У сні можна побачити, то про що думаєш або те, що вразило. У сні можуть відбиватися спогади і колишні події, а також і мрії людини. Але сни зовсім не сняться завжди хороші. Це може бути і нічний кошмар. Ось тоді людина і думає, як забути сон.

 • . 2

  Деякі забувають свої сни одразу ж як прокинуться. Деякі через пару годин. Однак є й люди, які пам’ятають практично всі свої сни за останній час, так і сни, які важко забути, настільки сильно вони залишаються в пам’яті. Кращим способом забути такий сон є відволіктися на щось дуже сильно важливе. Тоді часу і можливості відволіктися на нього просто не буде. Якщо ж навпаки спеціально намагатися не думати про це сні, то, як не дивно, це призведе до зовсім зворотного результату. Треба просто переключити увагу на зовсім інший об’єкт. Багато хто часто замислюються над тим як розгадати сон. Такі люди вірять в те, що сни показують майбутнє і що вони мають величезний вплив на життя людини. У своїх снах вони нерідко намагаються знайти знайти рішення якоїсь проблеми або підказку як варто вчинити в ситуації, що склалася. Для таких людей як раз деякі заповзятливі і склали сонники. Сонник — спеціальна книга, в якій різним елементам сну дається позначення того, що вони можуть означати і як вплинути на людину. Людині, яка хоче розгадати свій сон, слід виділити ключові елементи у своєму сні, то, що зіграло в ньому найважливішу ролю, і прочитати в соннику, що вони означають.

 • . 3

  Як боротися зі сном, якщо спати не можна? На носі важливий захід і часу спати зовсім немає. А в сон так і хилить. . . Кращим засобом для того, щоб підбадьоритися, вважається кави. Однак пити його багато не можна, та й діє він не так вже довго, як хотілося б. Тому не варто розраховувати на те, що кава зможе надовго відтягнути момент сну і додати бадьорості. Набагато ефективнішим засобом тут буде холодний душ або нетривала прогулянка на свіжому повітрі. Якраз дадуть заряд енергії і дозволять організму прокинутися.

 • . 4

  Багато хто хоче навчитися тому, як контролювати сон. Як би не було дивним, але це реально. Коли людина бачить сни, його мозок працює, а значить і думки можна контролювати. Іноді для того, щоб приснилося те, що хочеться, досить подумати про це перед сном. Але не просто подумати, а надати собі деяку напругу, деяку частку адреналіну. Адже давно вже доведено, що коли людина про щось хвилюється, то це ж потім йому і сниться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :