Як забути страх, який переслідує з дитинства?

як забути страх, який переслідує з дитинства?

Вам знадобиться
 • Спокій
 • Розсудливість
 • Готовність до роботи
Інструкція
 • . 1

  Як відомо, більшість страхів з’являються в ранньому дитинстві, в несвідомому віці. В основному саме ці страхи турбують більше, ніж інші. Взагалі, логічніше буде почати з того, як позбавити дитину від страхів. Найраціональніший метод — просто поговорити з ним, як з дорослою людиною, і проаналізувати його страхи. Цілком можливо, що в страхах дитини є вина батьків, пряма або непряма.

 • . 2

  Для багатьох жінок залишається загадкою, як подолати страх пологів. Навіть жінки, яким вагітність тільки належить, можуть сильно переживати з цього приводу. По-перше, медицина значно просунулася з часів Льва Миколайовича Толстого, коли більшість породіль вмирало, ризик є, але він не більше, ніж для інших пересічних операцій. По-друге, організм жінки під час пологів активує всі ресурси і робиться витривалішими і сильніше, відповідно, больовий поріг піднімається.

 • . 3

  Часто мандрівники не розуміють, як подолати страх польоту. Насправді, ймовірність катастрофи абсолютно незначна, просто кожна трагедія висвітлюється в пресі, а кожен вдалий політ — ні. Тому і здається, що літаки часто потрапляють в аварії.

 • . 4

  Майже кожен стикався в житті з тим, що потрібно вимовити зі сцени мова або взагалі виступити з якимось номером. Як побороти страх публічних виступів? Можна намагатися вселяти собі, що публіка — поважна і гідна, всі як один оцінять виступ; але це буде самообманом, до того ж не дієвим. Набагато правильніше буде зрозуміти, що в залі сидять такі ж звичайні люди, і просто спробувати бути з залом на рівних позиціях.

 • . 5

  Бувають такі страхи, «лікувати» які абсолютно неможливо зважаючи пов’язаних з ними неприємних спогадів, або такі, над якими не хочеться працювати. У такому випадку залишається тільки «прати» ці епізоди з пам’яті. Як забути страх? Насправді так само, як забувають минулих коханих — на це знадобиться час, і без сліз тут не обійдеться (звичайно, це залежить виключно від характеру).

 • . 6

  Не можна дозволяти страху маніпулювати життям, краще спробувати, хоча б спробувати його подолати. Ніколи не варто йти на поводу у несвідомих або тваринних інстинктів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :