Як зачарувати чоловіка поглядом?

як зачарувати чоловіка поглядом?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Косметика
 • Дзеркало
 • Чоловік
 • Чарівність
Інструкція
 • . 1

  Чарівність — жіноча енергія при бажанні досягти своєї мети. Погляд — невід’ємною частиною роботи з мімікою обличчя, усмішкою, макіяжем і зачіскою. Визначтеся з цілями знайомства: коротке, проведення часу або ділове співробітництво. Від цього сильно залежатиме значення вашого погляду. Для початку потренуйтеся удома перед дзеркалом. Пробуйте різні погляди в поєднанні з посмішками.

 • . 2

  Виробіть привітність всередині себе, це стан сильно відбивається на вашому погляді. Перший погляд на чоловіка повинен бути привітним, підбадьорювати і зі скромною посмішкою. Дивіться на відповідну реакцію. Можливо, таке вміння як зачарувати чоловіка поглядом сотворить всю вашу подальше життя. Додайте в погляд зацікавленості і захоплення. Затримайте погляд на кілька секунд, але не дивіться занадто довго, щоб не збентежити свій об’єкт. Думайте про що небудь хороше. Думки сильно відбиваються на обличчі і в погляді.

 • . 3

  Зробіть перерву у поглядах, і дивлячись на відповідну реакцію, ви зрозумієте, чи помітили вас. Перший погляд відведіть, потім погляньте повторно, до тих пір, поки не помітите відповідного погляду. Для чарівності саме цього чоловіка ви повинні знаходитися в його особистому просторі. Будь-яка людина помічає те, що відбувається в цій зоні. Упустіть що небудь і поглядом попросіть чоловіка допомогти вам. Окрім слів подяки подаруєте чоловіка виразним поглядом. Підбадьорте чоловіка поглядом за дію, що не відноситься до вас, і він буде зачарований вашою присутністю.

 • . 4

  Ну а що б знати, як заворожити поглядом, необхідно вміти багато чого. Посміхайтеся чарівно, говорите по справі, іноді поглядаючи на чоловіка шукаючи схвалення. Дайте чоловікові відчути себе господарем становища, і він буде просто заворожений спілкуванням з вами, і все це завдяки одним поглядам. Краще заворожує захоплений і запитальний погляд. Чоловік побачить «зелене світло» і почне діяти самостійно. Далі дивіться по спілкуванню, в усякому разі, з такими навичками успіх вам забезпечений. Пам’ятайте завжди про внутрішній стан і настрої. Навіть якщо ви зустріли принца, але думаєте про квартальному звіті, гра поглядом у вас не вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :