Як зацікавити хлопця при листуванні?

як зацікавити хлопця при листуванні ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Інтернет
 • Тематика
 • Лексикон
Інструкція
 • . 1

  Переписка — вельми тонкий і, в той же час, ефективний спосіб привернути до себе увагу молодої людини на відстані. Відомі тисячі випадків зародження істинної любові по листуванню. У мистецтві зваблювання за допомогою листів і коротких записок сучасній дівчині допоможе мобільний телефон. З його допомогою можна відправити смс-повідомлення, яке не тільки викличе живий інтерес чоловіка, але і послужить початком повноцінної листування, а згодом і міцних відносин. Варто відправити збудливу смс хлопцю на відстані, щоб зацікавити і заінтригувати його. Потрібно пам’ятати, що смс повинно бути лаконічним, змістовним, забавним або романтичним.

 • . 2

  Використання інтернету для листування — звичайний спосіб спілкування для величезного числа молодих пар. Багато дівчат помилково вважають, що найбільш результативна листування можлива лише в соціальних мережах. Дійсно, мережі допомагають познайомитися, побачити свого віртуального співрозмовника на фото. Але якщо знайомство вже відбулося, бажано продовжити листування в особистому поштовому ящику. Такі листи будуть носити більш особистий характер, дозволять більше уваги приділяти складання тексту, краще формулювати думки, не відволікаючись на похвилинні повідомлення інших співрозмовників в соціальних мережах.

 • . 3

  Що б зацікавити хлопця допомогою листування необхідно дізнатися коло його захоплень, прагнення і цілі. Як правило, ця інформація прослизає в самих перших повідомленнях або профілі в соціальній мережі. Розумна дівчина буде прагнути оволодіти цікавить хлопця тематикою, більш глибоко вивчить предмет, основну термінологію та інші нюанси. Таким чином можна стати для хлопця незамінною співбесідницею, а значить, і незамінною, цікавою і привабливою подругою, з якою молода людина захоче проводити більше часу і обов’язково зустрічатися не тільки в мережі, але й особисто.

 • . 4

  Щоб стати хорошою співрозмовницею для хлопця, необхідно збагачувати свій словниковий запас. Дівчина з обширним лексиконом становить інтерес для серйозних і перспективних хлопців, які цінують не тільки красу. але і живий розум. Втім, не варто занадто захоплюватися мовними вишукуваннями та відомостями в найрізноманітніших галузях знань. Потрібно пам’ятати, що перш за все чоловіки цінують сердечність, щирі і ніжні слова, весела вдача і оптимістичне ставлення до життя. Так що лексикон дівчини зобов’язаний утримувати доречні компліменти, тонку лестощі і щедрі похвали на адресу хлопця, щоб назавжди підкорити його серце.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :