Як зафарбувати рудий колір волосся; як прибрати рудий відтінок волосся?

як зафарбувати рудий колір волосся ; як прибрати рудий відтінок волосся?

Вам знадобиться
 • Мати рудий колір волосся або рудий відтінок
 • Послуга хорошого перукаря-фахівця
Інструкція
 • . 1

  Бестия, лисиця, чаклунка — як тільки не називають рудоволосих жінок. Вже давно усталилася думка, що власниці вогненної копиці виділяються не тільки яскравим кольором свого волосся, але і надзвичайною сексуальністю, темпераментностью, веселістю, завзяттям. Хтось, виходячи з давніх повір’їв, вірить у магічну силу, притаманну рудоволосим. Деякі дотримуються думки, що рижіну — це не даність, а стан душі, якась вроджена сонячність і палкість. Одних чоловіків рудоволосі представниці слабкої статі відлякують, інших, навпаки, притягують, немов магнітом.

 • . 2

  Як би там не було, кожна жінка, що володіє рудим кольором волосся, має суто індивідуальні відносини з цим «даром». Деякі носять вогненну копицю з гордо піднятою головою, привертаючи до себе погляди оточуючих і задовольняючись загальною увагою. Ті ж, кому з тих чи інших причин не подобається їх рудий колір волосся (будь-то натуральний або вийшов внаслідок фарбування) ведуть періодичну боротьбу з цим «маною».

 • . 3

  Слід зазначити, що перефарбувати руде волосся в домашніх умовах є завданням проблематичним, часто навіть взагалі неможливим. Причина цього в надзвичайної стійкості червоного пігменту, який дуже важко вивести. Якщо рудий колір не вроджений, а вийшов в підсумку невдалого фарбування, то відмінним способом позбавлення від нього буде стрижка. Помилково буде вважати, що зафарбувати рижіну найкраще за допомогою фарби темного кольору. Це не вирішує проблему, а лише перетворює жінку з просто рудої в темно-руду.

 • . 4

  Якщо домогтися більш темного відтінку в домашніх умовах цілком реально, то вирішити питання, як зафарбувати рудий колір волосся в русявий або блонд, під силу тільки професіоналові. Перукарні та салони на сьогоднішній день пропонують деякі способи зафарбовування рудого волосся, засновані на смивке кольору. Процедури дають свій результат, проте є досить дорогими, тому що для досягнення бажаного результату робити їх доведеться кілька разів.

 • . 5

  Таким чином, рудий колір волосся — це не вирок, а хай і нелегка, але розв’язувана проблема. Підступ полягає тільки в тому, що одного разу відчувши на собі пильні погляди і підвищена увага, рудоволоса жінка в будь-якому випадку захоче випробувати їх знову і знову. Так навіщо ж позбавляти себе такого задоволення?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :