Як загіпнотизувати людину на відстані?

як загіпнотизувати людину на відстані?

Вам знадобиться
 • Знання і володіння технікою гіпнозу
 • Об’єкт для гіпнозу
 • Телефон
Інструкція
 • . 1

  Гіпноз допомагає впливати на підсвідомість людини, його часто використовують для медичних цілей, позбавляють людину від залежностей, комплексів і шкідливих звичок. Однак їм можуть користуватися і для заробітку, а іноді він виступає в якості зброї для шахраїв

 • . 2

  Щоб гіпнотизувати на відстані, спочатку потрібно навчитися техніці гіпнозу. Починати потрібно з людини, яка на це погодитися. Важливо добре засвойте техніку виконання: сядьте, сконцентруйтеся і закрийте очі, в такому положенні потрібно перебувати близько 1 години, поступово час збільшувати, постарайтеся досліджувати вищі сфери підсвідомості. Часто жінки задаються питанням, а як загіпнотизувати чоловіка? Описаний вище спосіб допоможе вам це зробити, адже з часом ви зможете не тільки чути на відстані, але й гіпнотизувати і зцілювати. Головне — прислухатися до своєї свідомості.

 • . 3

  Щоб загіпнотизувати людину, яка знаходиться далеко від вас, потрібно правильно і ретельно підготуватися, адже від цього і буде залежати результат гіпнозу. На цьому етапі постарайтеся дізнатися про об’єкт якомога більше інформації, складіть його психологічний портрет. Якщо є можливість, то спробуйте встановити контакт і заслужити довіру до себе, спілкуйтеся з людиною невимушено, легко, постарайтеся його налаштувати на свої думки і ні в якому разі не допускайте негативних емоцій.

 • . 4

  Як загіпнотизувати людину на відстані? Після того, як ви навчилися медитувати і дізналися про об’єкт достатньо інформації, можна переходити безпосередньо до гіпнозу. Оптимально, якщо при цьому ви зможете спілкуватися з людиною по телефону. Говорити потрібно спокійним, розміреним тоном, голос — рівний і гіпнотичний. При цьому про себе ви повинні думати про цю людину, про те, що він вам довіряє, ви йому подобаєтеся, йому приємно вам все розповідати і т. д. Після того, як ви помітили, що людина потрапила під владу гіпнозу, можна почати вселяти йому свої думки або дії, які потрібно зробити. Про себе необхідно проговорювати те, що ви чекаєте від загіпнотизованого людини, ви побачите, що він начет вас слухати і виконувати необхідні дії. Не забудьте про те, що людину також потрібно правильно вивести з гіпнозу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :