Як загіпнотизувати поглядом?

як загіпнотизувати поглядом?

Вам знадобиться
 • Аркуш паперу
 • Чорний фломастер
 • Свічка
 • Дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Часом погляд людини володіє справжньою потугою, яку кожен з нас хоча б раз випробовував на собі. Прямий і впевнений погляд діє на людей, як демонстрація сили, йому важко чинити опір. Можливо, деякі навіть не замислювалися, що іноді він таїть у собі небезпеку. Людина, що володіє так званим «магнетичним» або «гіпнотичним» поглядом, здатний нав’язати свою волю іншому, вселити потрібні йому емоції і реакції. Наприклад, подібним чином діють цигани або гіпнотизери. Головне для них — встановити зоровий контакт з «жертвою», після чого вона виявиться в їх повної влади. А влада цю використовувати можна як на благо, так і на зло. Вмінню, як гіпнотизувати поглядом, можна навчитися. Але для цього знадобляться довгі і наполегливі тренування, бажано щодня, хоча б по п’ятнадцять хвилин. З іншого боку, матеріальних витрат при цьому ніяких, все залежить від наполегливості і терпіння.

 • . 2

  Почати слід з самого простого і легкого вправи. Для його виконання знадобиться аркуш звичайного паперу формату А 4. У центрі нього чорним фломастером або олівцем потрібно намалювати коло розміром близько двох сантиметрів. Можна взяти відповідну монетку і просто обвести, а потім зафарбувати чорним кольором. Заготівлю слід повісити на рівні очей і встати від неї на відстані один — півтора метра. Потрібно пильно дивитися в центр кола, при цьому намагатися не моргати. Можливо, спочатку будуть сльозитися очі, але з часом вони звикнуть до подібної навантаженні, і дискомфорт вже не виникатиме. Цю вправу потрібно виконувати від п’яти до п’ятнадцяти хвилин.

 • . 3

  Освоївши нескладну техніку, слід поступово її ускладнити. Від чорної точки потрібно відходити на різну відстань, при цьому голова має зберігати нерухомість. За картинкою стежать лише очі. Потрібно, щоб чорний кружок був у полі зору, в якій би частині кімнати не перебувала людина.

 • . 4

  Наступний етап — вправи зі свічкою. Механізм роботи той же, але на цей раз увагу слід зосередити на вогнику запаленої свічки. Але, в той час як при виконанні попередньої вправи точці людина намагається передати енергію, то від полум’я свічки потрібно намагатися її забрати. Очі при цьому наче вбирають у себе світло.

 • . 5

  І останній етап — вправи з дзеркалом. Потрібно сісти перед ним зручніше і пильно дивитися в область перенісся — у так звану область «третього ока». Початківці можуть намалювати в цій області точку за допомогою підручних засобів, але надалі потрібно навчитися обходитися без цього.

 • . 6

  Всі перераховані вище вправи потрібно робити не більше п’ятнадцяти хвилин. Коли людина повністю освоїв теорію, він може спробувати перевірити знову знайдений «магнетичний погляд» на комусь зі знайомих. При розмові слід дивитися співрозмовнику в область «третього ока» і намагатися передати потрібні емоції або викликати необхідну реакцію. Якоюсь мірою це вже справжній гіпноз, тому користуватися набутими навичками потрібно обережно. У будь-якому випадку потрібно намагатися не нашкодити людині, тому що будь-яке зло повертається до того, хто його несе, сторицею.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :