Як заговорити родимку: народні ради

як заговорити родимку: народні поради

Вам знадобиться
 • Змова
 • Лазер
 • Сонцезахисний крем
Інструкція
 • . 1

  У кожної людини на тілі присутні родимки, але мало хто знає, що вони буваю не тільки різних видів, і можуть, як заважати людині, так і не завдавати абсолютно ніякої шкоди. Отже, родимки це такі утворення шкіри, які з’являються на тілі та обличчі з — за порушення обміну меланіну або синтезу. Вони бувають як доброякісні, так і при запущених випадках, можуть перекваліфікуватися в злоякісні. Такі родимки можуть викликати меланому або рак шкіри. Важливо проконсультуватися з лікарем, якщо родимки стали вас турбувати.

 • . 2

  Так само існує кілька різних варіантів, як заговорити родимку. Змови читають зазвичай на убуваючу місяць. Або ж можна спробувати вивести родимку народним способом. Наприклад, намастивши її шматочком сирої яловичини, яку потім потрібно закопати. Разом з цим шматком піде в землю і родимка. Те ж саме можна зробити і з яблуком. Розрізати його на навпіл. Одну половину з’їсти, другий теж закопати. Звичайно, народні способи і змови це одне, але з родимками ще можна боротися і за допомогою лазера. Тому що спосіб це безболісний і дуже дієвий.

 • . 3

  Як видаляють родимки лазером? Елементарно, знімаючи родимку шар за шаром. На місці самої родимки залишиться невелика ямка, яка з часом вирівнюється, і стає непомітна. У середньому вирівнювання займає близько двох тижнів. Найбільша перевага даного методу є те, що він не становить ніяких крововтрат, а значить, виключає можливість подальшого зараження. Варто зауважити, що сама операція з видалення триває не більше 5 хвилин. Плюс до всього це єдиний на сьогоднішній день метод, який не залишає жодних слідів.

 • . 4

  Якщо на вашому тілі багато родимок, то дуже важливо знати, як захистити родимки від сонця. Адже велика кількість сонячних променів може погано позначитися на них. Звичайно, експерти радять взагалі відмовитися від солярію, що б звести до мінімуму можливу небезпеку.

 • . 5

  Засмагати краще у вечірні години або рано вранці, коли сонце вже не палить так нещадно. Загоряючи, добре використовувати крему з високим ступенем захисту від ультрафіолетового випромінювання.

 • . 6

  Після видалення родимок потрібно правильно доглядати за тим місцем, де вона перебувала. Як виглядає родимка після видалення, залежить від її вихідних розмірів. Але у всіх випадках спочатку залишається скоринка, яку не можна відривати. Важливо дізнатися як обробляти родимку після видалення, у вашого лікаря. Зазвичай її мажуть або зеленкою, або розчином марганцю, щоб рубець швидше гоївся.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :